Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú elhívott egy házibulib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú elhívott egy házibuliba, de ott alig szólt hozzám. Akkor minek hívott el?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik már régóta, gondolom én is neki, mert szokott keresni, mindig ír, ha találkozunk valahol, örül nekem, stb. Viszont ezt a viselkedését nem tudtam mire vélni, elég megalázó volt. Nem tudom, hogy akkor most mégsem érdeklem, vagy csak nem tudta kezelni a helyzetet.
2013. aug. 12. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
biztosa volt ott más akire rámászhatott feleslegessé váltál akkor
2013. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mászott rá senkire.
2013. aug. 12. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:

1 vagy csak pár csajt el akart hívni hogy legyen csaj is vagy csak tartalék csajnak

2 félénk és kezdeményezz egy picit :)

2013. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha ő volt a házigazda, akkor eléggé el lehetett foglalva mindenkivel. érted. ne hibáztasd.


am emg ehet csak azárt hívott el, ohgy több csaj legyen meg iylesmi...egy buli akkor jó ha minnél többen vannak, jah, és a felhozatal is vegyes, tehát nem csak virsliparty van.

2013. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet zavarban volt, mert nem volt elég a pia.
2013. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ő volt a házigazda és kevesen is voltunk.
2013. aug. 12. 18:47
 7/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem csak zavarban volt. Ha továbbra is érdeklődik irántad, újra elhív valahova, nincs probléma.
2013. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Prédának a többiek részére.
2013. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!