Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeségnek tartjátok a 10/?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeségnek tartjátok a 10/? Pontozásos dolgot?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, tele van ezekkel a dolgokkal a Facebook, akár Gyakorikérdések, akár Ask.fm...Tudom-tudom, ha idegesít, ne nézegessem, de nehéz, hogy teljesen ignorálja ezeket az ember a virtuális látóköréből. Komolyan mondom, Én is 15 éves lány vagyok, és egyszer esküszöm, küldök képet annak, aki privit ír, hogy meglássam, mégis mi a jó ebben:D Mert ezek szerint van..

2013. aug. 12. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, annak.
2013. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát tudod, hogy mások milyennek értékelnek.

Én egy hatos vagyok :(.

2013. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
Hát nincs sok értelme. De azért pontozok had örüljenek :)
2013. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem reprezentálom magam ilyen szarságokon ezért szerencsére azt sem tudom miről beszélsz.
2013. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, nem érdekel, akkor ne nézd.
2013. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
A marhasági listán az ilyen pontozós kérdések nálam 10/8-at érnek. (:DDD)
2013. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nemkicsit
2013. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség, ennél nagyobb hülyeség csak az, amikor azt írja ki egy tini hogy pl.: üzi+szám=esély, meg ha likolod írok véleményt rólad. Tele van a fészbuk ilyenekkel. De legalább van normális abból a korosztályból, mint a pl a kérdező, akinek leesik, hogy ez nem teljesen jó dolog. F
2013. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!