Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolhatott? Ez célzás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolhatott? Ez célzás?

Figyelt kérdés

Brigádban dolgozunk. 3 férfi, 3 nő plusz én (lány vagyok). Van egy munkatársam, hívjuk Pistának. Ma új munkatársat kaptunk, egy férfit. Pista ma nem jött.

az új munkatársunkkal beszélgettünk,mikor Zoli (az egyik férfi) egy régebbi történetet mesélt. Én: "Pistáról van szó?"

Zoli: nem.

új munkatárs: neked ez a Pista a barátod? én megmondtam,hogy nem. Erre Zoli nagy vigyorral az arcán: csak nagyon szeretnek beszélgetni,ugye?? aztán rám nézett, vissza az új srácra, és mindketten vigyorogni kezdtek. Ez valamit jelentett?


2013. aug. 12. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A történetből már csak virsli hiányzik
2013. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt akartad kérdezni,hogy tetszel-e az új munkatársnak?
2013. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt terjesztik rólatok hogy lefekszetek néha egymással
2013. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zoli megjegyzésének jelentése érdekel.
2013. aug. 12. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
1. Ez jó :D
2013. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!