Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barát - szex - munkatárs ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petrucsili kérdése:

Barát - szex - munkatárs . Mit tegyek? (L/17)

Figyelt kérdés

A munkatársammal (F/18)elég érdekes kapcsolatba vagyunk...egyfolytában veszekszünk kibékülünk valamikor egy nap többször is ...de közbe csak viccel mert szeret idegesíteni ,élvezi...de jól elvagyunk amúgy, sokat nevetünk elég sokszor megkaptuk meg hogy járunk-e de a válasz mindig a nem volt.

Az utóbbi fél évbe felhozta hogy mi lenne ha mi néha szexelnénk..én szűz voltam mikor elkezdtünk erről a témáról beszélni de bevállalt volna ugy is..de én nem akartam... mostmár nem vagyok szűz...ő is tudja..azóta is csak beszéltünk róla de nem személyesen..néha felhozta chat-en..most pár hete beszéltünk róla személyesen is és persze azon is össze vesztünk...néha megsértődik de valahogy túl esünk azon hogy "utál" ...aztán megint elkezd poénkodni. De féltékenykedni is szokott pl nem szereti hallgatni a pasis dolgaimat,beszól ,meg ha egy pasit említek fikázza őt.

vélemény? :/



2013. aug. 12. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
szexeljetek.
2013. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Picit idióta lehet, de még nem a vészesen hülye kategória. Amúgy meg valszeg meg akar húzni párszor, azt annyi.
2013. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
tedd ami jól esne, csak rajtad múlik :)
2013. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rajtad múlik. de vigyaz mert leeht hpgy könnyűvérűnek fog tartani...:/
2013. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egész úgy önmagában baromság....
2013. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi az hogy könnyűvérünek tartaná? a csajok legnagyobb hülyesége...
2013. aug. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dugd meg mielőtt kihűl.. ;)
2013. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!