Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy olyan fiúval, aki pelenkát hord?

Figyelt kérdés
Bizonyos egészségügyi problémák miatt.
2013. aug. 13. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de szerintem nem járnának. Rossz kezdet. Próbáld sokáig titkolni, mert ha már szeret a lány, akkor nem fogja érdekelni.
2013. aug. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hááátt...az nehéz ügy...a lányok ilyen téren csak abban az esetben toleránsak ha nagyon megérné, vagy szerelmesek.
2013. aug. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy te nem ez a Friedrich von IQ betyár vagy: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__46..


Mindenesetre, ha tényleg egészségügyi okok miatt hordod és nem a fenti linkben szereplő ok miatt, akkor sajnállak. =(

Mindenesetre, ne aggódj, próbáld ezt valameddig titkolni és ha olyat találsz, aki tiszta szívből szeret, akkor nem lesz probléma neki.

2013. aug. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak egy olyan lány, aki szintén pelenkát hord.

Ne ess kétségbe, fel kell regizni valamelyik társkeresőre, ott akár Dunát lehetne rekeszteni annyi ilyen, vagy hasonló "beteg" lány van.

2013. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!