Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha az utcán egy ilyen lány jönne veletek szemben?

Figyelt kérdés

Középmagas, nem kövér, de nem is sovány, olyan homokóra alakú, picit az átlagnál teltebb, seggig érő fekete hajú, nagyon durván világító zöld szemű, szoknyás-fűzős-bakancsos, egyáltalán nem szakadt, kevésbé sminkelt rocker lány.


(én ma láttam egy ilyet, és hú *.* )



2013. aug. 13. 02:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fújj
2013. aug. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elmennék mellette lehajtott fejjel, mint mindenki más mellett. Forever alone...
2013. aug. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Le se szarnám.
2013. aug. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szépek a goth lányok :) Bár én nő vagyok, de megszoktam őket nézni :D :D Igaz, inkább a ruhájukban gyönyörködöm :D Régebben én is öltöztem hasonlóan, a szoknya és a fűző nőies, a bakancs meg irtó kényelmes :D
2013. aug. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

de ő valahogy nem tudom... volt benne valami. Gyönyörű volt a kreol bőrével, a zöld szemeivel és a fekete hajával *.* és oké, hogy nem volt vékony, de ott volt kerek, ahol kellett.

Kár hogy úgyse látom többet :(

2013. aug. 13. 02:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy mennyire telt.

Amúgy tetszene a leírtak alapján,de azon még elhasalhat.

2013. aug. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy nem látod többet! :) Melyik városban láttad? Ha komolyan érdekel a lány, akkor esetleg utána nézhetnél annak, hogy mikor lesznek goth/rock bulik, vagy face-en bejelölsz egy ilyen közösséget, hátha ő is köztük van! :) Kevés ember tartozik ehhez a szubkultúrához, szerintem nem lehetetlen megtalálni. Bár, lehetséges, hogy van barátja, illetve, nem biztos, hogy bejönnél neki, és az sem hogy megérne ennyi energiát a keresése...
2013. aug. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem volt egyáltalán dagadtnak mondható :) olyan 65-70 kilónak saccolnám és 170 körüli magasnak.. és egyáltalán nem volt nagy hasa, vagy püffedt karja, tokája, hájas combja. Arányosnak mondanám inkább.
2013. aug. 13. 02:31
 9/14 A kérdező kommentje:
Pesten, és kösz a tippet! ;)
2013. aug. 13. 02:31
 10/14 anonim ***** válasza:
azt h megnézném lehet még oda is szólnék neki... :D
2013. aug. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!