Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha az exetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha az exetek a TI szüleiteknél lakik?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, előre is bocsánat ha hosszú és érthetetlen, megpróbálok összeszedni minden fontos momentumot ami eszembe jut.


Nos tiniszerelemként indult, majd komolyra fordult a kapcsolatunk. Eleinte nagyon boldogok voltunk együtt, mindketten középiskolások. Ő az apjával és a nővérével élt én pedig anyámmal, hugommal, bátyámmal. Kb 1,5 éve voltunk együtt már, amikor kezdődtek a bonyodalmak. Nem egy gazdag családból származik, volt hogy hónap végén én vittem neki kaját, otthon nem bírták nagyon mert az apját állandóan meglopta persze nem csinált otthon semmit, nem is dolgozott, hát a suliból is kirúgták. Persze tudom hogy rosz emberrel kezdtem de szerelmesek voltunk na. Nem erre számítottam ami ezek után jön.


Nos 1,5 év után az apja megelégelte a viselkedését és mivel kitették az akkori munkahelyéről mondta neki hogy fel is út, le is út, ezt a lakást visszaadja és kivesz egy garzont magának, ő meg menjen amerre lát. Én persze egyből mondtam neki hogy költözzön hozzánk, persze csak ha megembereli magát és elmegy dolgozni is, mert nálunk ez másképp szokás: hát hitegetett, én meg megosztottam vele a családomat SAJNOS.


Ezután jött a krémje. Mikor már 2 évesek voltunk kiderült hogy megcsalt és hasonlók, hát össze is vesztünk, szakítottunk, csöveskedett egy barátjánál, én erre visszafogadtam...... Persze dolgozni nem dolgozott én meg iskolás voltam, de mellette diákmunkáztam és azt hazaadtam így tudtunk ellenni egy darabig. Aztán kaptam egy jó ismerősömtől egy állásajánlatot bécsben( miután végeztem a sulival) kapva kaptam a lehetőségen, csak hétvégente jártam haza, ő addig a házi teendőket végezte otthon amit eddig én. Amikor viszont megtudtam hogy mindamellett hogy mostmár hivatalosan is eltartom a fenekét csajozgatott, hát mondtam neki hogy akkor szépen el lehet menni, hagyjuk egymást békén. Adtam neki egy kis gobdolkodási időt(1 hetet) hogy kezdjen magával valamit, hát kezdett is! Az összes ismerősöm és a CSALÁDOM körében elhíresztelte hogy én prostiként vagyok kint bécsben meg hogy valami nemi betegséget is összeszedett tőlem és emiatt nem lehet gyereke ( nem tőlem természetesen)


Hát azonnal kaptam még a kintlétem alatt az üzeneteket a legjobb barátoktól, ismerősöktől és még a saját rokonaimtól is, hogy egy mocsok kurwa szemétláda vagyok, többé ne is lássanak stb... Nos azóta nem voltam otthon mert nagyon szégyenlem magam még akkor is ha nincs okom rá. Egyszercsak besokalltam a sok hülyeségtől és azt mondtam elég mindenkiből!


Nos ő továbbra is a volt otthonomban lakik az én családommal, akik látni sem akarnak mert elvileg prosti vagyok, meg azóta ki tudja hogy mik terjengenek.... De nekem ez nem kell mert már így is volt hogy a mentő vitt el amikor meghallottam ezeket olyan rosszul lettem.


Nem tudom hogy álljak a dologhoz! Vagy egyaltalan mindenkihez segitsetek kérlek!

Bocs ha nem értitek, nyugodtan tegyetek fel kérdéseket mindenre szívesen válaszolok! 20/N


2013. aug. 13. 14:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Tudod mit? Edd meg, amit főztél. Megcsalt, visszafogadtad. Eltartottad, csajozott, és még gondolkodási időt adtál? Olyan hülye vagy mint a seggem.


Amúgy én hazamennék, vinnék a cégtől, ahol dolgozom papírt, hogy náluk dolgozom (és hogy mióta), felkeresném pár régi haveromat, és miután kipakoltam a srácot a családomtól, félholtra veretném. De te úgysem fogod megtenni, mert életképtelen vagy.

2013. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, de akinek a családja mindent elhisz egy jött-ment senkiházinak és a saját lányát, testvérét kitagadja és lek*rvázza, ott valami nagyon nem stimmel. Azon sem lepődnék meg, ha a te szobádba hordaná fel a csajait.
2013. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a családod és a barátaid jobban hisznek egy idegennek, még jobban is teszed, ha többé feléjük sem nézel..
2013. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Menj haza. Pereld be rágalmazásért. Mutasd be hogy a talpadra tudsz állni egy mocsok, lusta f#szfejjel szemben!

Hivd fel a családod figyelmét arra hogy nálatok élősködik.

2013. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A munkahelyi igazolás is jó.

Vagy mondd meg az egyik családtagodnak, hogy menjen ki Bécsbe és nézze meg, hol és mit dolgozol. Egyébként mit dolgozol kint?

Azért az elég furcsa, hogy a szüleid egyrészt szó nélkül hisznek a srácnak, másrészt nem állnak szóba veled.

És kérd meg a srácot, hogy mutassa meg az orvosi papírt, ami bizonyítja, hogy nem lehet gyereke és azt is, hogy nemi betegséggel kezelték + tedd mellé a papírt, ami bizonyítja, hogy neked nem volt ilyen betegséged.

"Valami" nem betegség nincs, annak van egy neve, van egy kezelőorvos, vannak gyógyszerek, stb.

Én nem tudok olyan nemi betegségről, amelytől egy pasi terméketlen lesz egyébként.

2013. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
És ha elbujdosol és nem mész haza, azzal az ő szemükben beismered, hogy a vádak igazak.
2013. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha Isten létezik, akkor ez a szeme'tla'da a pokolra fog majd kerülni. Nem is tudom, hogy hogyan nincs ennek az embernek lelkiismeretfurdalása. De erről Te is ugyanúgy tehetsz, h mikor megcsalt, nem dobtad ki. Összefoglalva: a srác egy utolsó aljas..., te mafla vagy, mert nem álltál időben a sarkadra, ezen jobb ha változtatsz, mert megvan annak az esélye, hogy megint átvághatnak, ha nem változtatsz, a családod meg megérdeldemli, hogy elartsa, ez a büntetésük, amiért inkább hisznek egy idegennek, mint a lányuknak, rokonuknak, és elnézik/elnézték, hogy sorozatosan megcsal(t) téged, és még szerintük te vagy a sz*r...
2013. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hogy ez milyen beteg egy féreg .
2013. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A volt barátod nem teljesen normális, te viszont ehhez még pluszban partner vagy, voltál.
2013. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Azthiszem személyeskedés nélkül is meg lehet beszélni a dolgokat, különben még a végén nem csak engem titulálnak olyan hlyének mint a seggem.


A mi családunk úgymond csonka család, abból sem éppen a minta fajta.

Anyám alkoholista egy kissé, a bátyám pedig szellemileg visszamaradott szegényem, amit anyám sosem tudott elfogadni, az emiatt kialakult feszültségét pedig rajtunk töltötte ki. Nem mondom hogy rossz anya, mert nekem mindig volt mit ennem, meg fedél a fejem fölött, de biztosan láttatok már ehhez hasonlót. Engem ez nem igazán érdekelt hogy őszinte legyek, igyekeztem azért minél többet dolgozni, hogy meglegyen mindenünk. Ők ilyenek, a családját nem válogathatja meg az ember .


Kedves első! Nem cáfolom meg az állításaidat, de ha nekem lennél én seggberúgnálak azért a hangnemért amit megütöttél velem szemben. Én sem írtam le azt hogy a sok barom, aki csak személyeskedni tud kíméljen. Életképtelen módon tartom el magamat azóta is egyébként.

Abban viszont sajnos igazad van hogy amit főztem hát azt meg kell ennem. Ő volt nekem az igazi első nagy szerelmem, azt mondják mindenkinek jár egy esély... Én ezt megadtam neki. Lehet hogy eleve bizalmatlanul kellett volna hozzáállnom, de nem tettem meg, mert ismétlem ő volt nekem az első igazi nagy szerelmem és bíztam, reménykedtem. Nem hinném hogy egyedül vagyok ezzel.


Egyébként én azonnal kikértem az igazolást a munkahelyemről (Baumax) de mivel németül volt hiába lobogtattam sajnos, nem érdekelt senkit. Mert német, meg ilyet bármikor nyomtathat az ember...(jó mi?)


Megértem azokat is akik nem tudják felfogni ezt a nagy fokú bizalmatlanságot velem szemben, sajnos ez csak annyi, hogy ő ott volt hogy előadja, én meg nem hogy megmagyarázzam. Amikor meg akartam akkor meg már késő volt. A baráti körünk pedig egy volt, ő csak azt látták, hogy kimentem külföldre dolgozni, és hát magyarországon amúgyis az a legelterjedtebb hogy bécsben csak prostituáltak meg gazdag üzletemberek vannak, valamilyen szinten nem csodálom, lehet hogy nekem is ez lenne az első gondolatom.


A srác egyébként kint tartózkodásom alatt tényleg összeszedett valami szifiliszt vagy vérbajt vagy tudomisén, és tényleg nem lehet gyereke. De persze mondhatom hogy az utolsó két hónapunkban nem is voltunk úgy együtt, nem tudom bizonyítani.... És tudjátok valahogy nem is akarom. Haragszom belül. Nehogymár nekem kelljen bizonygatni olyanoknak akiket mindigis támogattam! Csakhogy ezt szinte elvárnák tőlem, úgy Vagyok vele ha igazán érdekelné őket akkor utánajárnának.... De egy alkoholista, egy szellemileg sérült vagy egy 11 éves nem fog utánamenni a dolognak, inkább hisz a fülének.

Sajnos nincs senkim. Senkim sem maradt. Egyedül vagyok nagyon. És a legroszabb az egészben hogy pont ezért adtam meg a srácnak is a lehetőséget, mert féltem mi lesz ha egyedül maradok. Elbaxtam én is, és most az történt amit nem szerettem volna. Nem tudom mit tegyek.

Hülye vagyok tudom, de 18-20 évesen egyedül nem hinném hogy sokaknak több eszük lett volna mint amilyes baromi sok nekem volt.

2013. aug. 13. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!