Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátom 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Szeptember elsején lesz, de nincs ötletem.

(Ma vagyunk 7 hónapja együtt egyébként :))

Nyár elején arra gondoltam, esetleg én lehetnék az első nő az életében... de most nőgyógyászati problémák miatt ez egy darabig nem fog menni :(

Gondolkodtam pólón, lett is egy jó ötletem, de 5 ezer forintért csinálnák..

Fél évesre sütöttem, vacsorát csináltam neki, de a sütihez hozzá se nyúlt. Egyet megkóstolt, mert megkértem(amúgy otthon azt mondták, nagyon finom lett, mert adtam szüleimnek kóstolót.)

A vacsorát még úgy ahogy megette, de azt mondta, csak nem volt éhes.

Illatszer, tusfürdő, dezodor kicsukva, ilyenekbe nem merek belemenni, ha nem ismerem még, milyen illat tetszene neki.

Ékszereket nem hord.

Ötlet? :)

(kérlek, ne ilyeneket írjatok, hogy "műpinát", "guminőt", "prostibulit", mert ez nem vicces és engem is megbántotok. köszönöm)



2013. aug. 14. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Van valami hobbija?
2013. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hmmm lássuk csak


Műpinát


Guminőt


Prostibulit



:D :D :D :D

2013. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sir Sarcasm ***** válasza:
Ha sportol valamit akkor olyan témában nézz körül.
2013. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szeret zenét hallgatni, de ő maga nem zenél. Kicsit megnehezíti a dolgom így :D

A fej/fülhallagató jó ötlet lenne, de azt sem szereti, inkább hangszórón át hallgatja. Gondolkodom én is gőzerővel.

2013. aug. 14. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Akko kedvenc bandájától cd vagy koncert felvétel
2013. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sapka? Orál?:D
2013. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kitaláltam! Elviszem egy koncertre, pont az egyik kedvenc hazai együttese lép fel (igaz, szeptember 5-én lesz de majd legfeljebb megtartjuk ezt mint utóbulit :)
2013. aug. 14. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!