Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennél tud valami jobban fájni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél tud valami jobban fájni egy nőnek: Nem ilyen lánynak ismertelek meg?

Figyelt kérdés
Néha kiderül, hogy kiszemelt hölgyünk más, mint amit elképzeltünk. És akkor azt mondhatjuk, hogy nem ilyennek ismertelek meg.
2013. aug. 15. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos elgondolkodik rajta.
2013. aug. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen tud jobban fájni! Ezen csak elgondolkodik és válltozni fog ha minden jól megy /egy csaj/
2013. aug. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze
2013. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok dolog jobban fáj ennél.
2013. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pl a szűzesség elvesztése
2013. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennél vannak fájdalmasabb dolgok is.
2013. aug. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert ez nem az adott nőről/lányról szól, hanem arról, hogy az adott pasi miket látott bele. Arról a nő nem tehet, hogy egy pasi által elképzelt ideálnak nem tud megfelelni.

A pasinak kellene "felnőni", és előbb megismerni a nőket, utána érzelmeket táplálni. Ellenkező esetben mindig ez lesz, hogy egy idő után jön a pofáraesés. Szerintem értelmes, érett nő erre csak azt tudja mondani, hogy "így jártál, máskor ne láss belém mindenfélét, aki én nem vagyok". Persze, kicsit rosszul esik, de őszintén szólva én nem is kezdek olyan pasikkal, akiken azt érzem, hogy idealizálnak (elég gyakori sajnos, és nem korfüggő...).

2013. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!