Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit nagyon szeretek. És mostanában kedves szavakat mond, bec. éz, meg hasonlók. De nem tudom mit akar. :/ (Tudja, hogy szeretem, elmondtam neki) De közben tudok egy fiúról, aki szerelmes belém. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ha becézget ak bejösz neki a másik srác ha nem tetszik neked meg semmi finoman utasítsad el ha lép hány éves vagy ?
2013. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Tudja, hogy szeretem, elmondtam neki".


F...szért adod ki magad fölöslegesen olyan pasinak, akivel nincs semmi közteték illetve fingod sincs róla, hogy merre hány óra.


Túlságosan kiszolgáltatod magad akkor csak szórakozni fognak veled illetve visszaélnek vele.


Attól meg hogy valaki szerelmes beléd az egy dolog, de ne neked kelljen már lépni.


Mit tegyél? Semmit. Várd meg amíg valamelyik díszcsődör lépést is tesz feléd.

2013. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért mondtam el neki,mert mások azt mondták,így lesz a legjobb..Még 14 vagyok.Rosszul tettem,hogy elmondtam neki?
2013. aug. 15. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Most őszintén, előrébb jutottál azzal, hogy kitálaltál? Egy fiú ezt nagyon könnyedén kihasználhatja és felhasználhatja ellened, kihasznál, szórakozik veled.


Mindig vésd az eszedbe, sose tárd ki magad túlságosan, főleg azért, hogy A-ról a B-re juss.

2013. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon jutottam előrébb,ebben igazad van.:/ Akkor várjak,hátha szeretne valamit?Vagy hagyjam?
2013. aug. 15. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!