Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha nekem ez a csaj annyira nem jön be? Kezdek felnőni vagy mivan velem? 16F?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom,hogy nagyon modern meg divatos énis ilyen vagyok de nekem ez már egyszerűen nem jön be inkább a természetesebb lányok kezdenek érdekelni. normális ez más is tapasztalta?


2013. aug. 16. 00:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Változik az ízlésed. Nem biztos, hogy örökké így marad.
2013. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én azért megtölteném.. :)
2013. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
ez egy tucat 3.14csa. És nagyon is jól teszed, h a természetes lányok felé tendálsz. Az ilyen nők agyából és egy férfi koponyából csörgőt lehet csinálni :)
2013. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 sativus ***** válasza:
49%
kezdesz meleg lenni
2013. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez nem modern, hanem r*b@ncos. Igaz, az is elég mai. Hát nézd. Üdvözlendő dolog, de szólok, nem lesz könnyű természetesebb lányt találni.
2013. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kicsit ribis, de azért kapna a pofikájába egy kis fehér kocsonyát :)
2013. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Na azért nem kell általánosítani... Én pl. 16 éves lány vagyok, és nem vagyok r.bancos, tényleg természetesebb vagyok... De az tény,hogy egyre több az olyan lány, amilyen a képen van, de csak azért, mert olyan kell a korombeli fiúknak... Szóval én természetesebb vagyok, és nincs barátom, ő r*bancos és nyilván van neki... Hát mit is mondjak, egyre ilyenebb ez a világ... :/ 16/L
2013. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 attól, hogy a korombeli nőknek meg 90%-ban csak a f:sz kell még nem járok egyszál f:szban az utcán ;) f25
2013. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#7 Csak maradj ilyen. Pont ma kaptam egy igen durva pofont az élettől, mikor egy hozzád hasonló lány mint egy utolsó ribi beszélt velem. De már egy ideje ez volt.
2013. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Normálisnak normális. B*zi vagy azt kész :D
2013. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!