Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő terhes akkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő terhes akkor nem élhet nemi életet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ugye kb. 9 hónapig terhes egy nő és kíváncsi lettem, nem vagyok terhes jó ideig nem is várom a dolgot:D csak érdekel, aki tud róla jó lenne ha leírná tapasztalatait. Ugye 3 hónap ig könnyebben vetél el egy nő így vigyázni kell a magzatra pedig az idő alatt még annyira nincs nagy látszata a terhességnek akkor azért nem élhet nemi életet a várandós nő mert problémát okozhat a magzat fejlődésében? elvetéléshez vezethet? Utána pedig már egyáltalán? vagy a párját ki se elégítheti a 9 hónap alatt? a rosszullétek végett....akinek van már babája vagy nőgyógyász illetve háziorvos adott tanácsot tőlük várom főként a gondolatokat köszönöm :D

2013. aug. 16. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly?

Ha nem veszélyeztetett terhes, nyugodtan élhet nemi életet, szinte egész idő alatt.

Ráadásul simán előfordulhat, hogy 1-2 hónapos a baba, mire egyáltalán kiderül a terhesség.

Nem mindenki van rosszul a várandósság alatt, egyéntől függ, hogy ki hogy viseli.

2013. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ezt hol olvastad, hogy elvetéléshez vezethet? Terhesen is lehet szexelni, a méhszáj megvédi a kicsit... De általában azért nem szokott szex lenni, mert ilyenkor a nőnek felborul a hormonháztartása, folyton rossz kedve lesz, hisztizik minden apróságon és szexelni sem akar.
2013. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
MÁsodik te ezt honnan szedted???? Pont az van, hogy ilyenkor a nő jobban kivánja a szexet, még a hetedik honapban is simán lehet szex csak ovatosan kell és jó pozban. Terhesség után szokott gáz lenni depresszió megváltozik netalán meghizik nemkivánja a szexet. Sok esetben ilyenkor vannak a veszekedések.
2013. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam volt szex majdnem a nyolcadik hónapig. Utána már nem ment,mert fájt. Egész terhesség alatt borzasztóan kívántam a szexet,egyáltalán nem voltam rosszul,ezért a párommal csináltuk is.

Viszont szülés után kb. 3 hónapig a libidóm egyenlő volt a nullával.

2013. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oh értem:D nem tulzottan nem értek hozzá csak mégis énis megszülettem valahogy kiváncsi voltam a dolgokra :D
2013. aug. 16. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ugye kb. 9 hónapig terhes egy nő"

Már itt rosszul kezdődik...:)

2013. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
miért is kezdődik rosszul?? odairtam hogy körülbelül vagy kevesebb ideig ht most huu nagyon okos vagy kérdeztem valamit választ kértem rá érdekelt a dolog nem tehetek róla ,hogy az ismerőseim nm terhesek ugyhogy kösz de már kaptam választ
2013. aug. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!