Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is tetszik Crystal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is tetszik Crystal Reed a teen wolf, vagyis farkasbőrben című sorozatból?

Figyelt kérdés

szerelmes lettem:


[link]


[link]


oké, vannak ennél jobb képek is, de tetszik ahogy a sorozatban kinéz, olykor ez a régies, elegánsabb stílusa, kisugárzása, mintha egy másik korból érkezett leányka lenne vagy ilyesmi (bocs nem tudom jól kifejezni magam) nagyon jól áll neki


azok a szemek, a száj...


2013. aug. 16. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem igen :D
2013. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amúgy szeretem az ilyen vámpíros-farkasemberes dolgokat, de csak miatta nézem ezt a sorozatot, például fogalmam nincs mi ez a gyíkember most benne... :) Nem is minden részt látok
2013. aug. 16. 13:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy látszik sokaknak még új, most keresik róla a képeket :)
2013. aug. 16. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is gyönyörű! *-* és Holland Roden (Lydia) is! :D
2013. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hát igen a legszebb lányokat válogatták bele :)
2013. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lol, éppen csak benéztem hogy mi a helyzet, van-e valami új komment vagy valami :) Tegnap is nagyon tetszett. Igazából szinte mindegy mit vesz fel vagy hogy áll a haja, nagyon szép mert valahogy egyszerre tűnik érett nőnek és van egyfajta ártatlan kisugárzása vagy ilyesmi, a szemei miatt... szívesen megölelgetném néha! :)
2013. aug. 22. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!