Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be, hogy nem vagyok "jégkirálynő"?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy szép vagyok. Viszont sokszor morcos, mérges fejet vágok, ha megyek az utcán, vagy egyedül vagyok valahol. Nem tudom miért, egyszerűen ilyen a fejem. És szerintem ezért sokan hiszik, hogy egy öntelt, hűvös, elérhetetlen lány vagyok, pedig nem. Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de félek, hogy ezzel elüldözöm magamtól. Szerintem tetszem neki, de most lehet azt hiszi nem bírom őt, mert mindig mérges fejjel nézek rá. Nem tudom fogadná-e még ha rámosolyognék, vagy már elkönyvelt egy elérhetetlen valakinek. Hogyan értessem meg vele, hogy ő kell??

18L


2013. aug. 16. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan mosolyogj rá nem fog megfőzni halászlének
2013. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá mosolyogva, hogy nem e taliztok valamikor.
2013. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem találkozol vele akkor használd ki azt a csodát amit facebooknak neveznek
2013. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!