Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy bi lennék vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy bi lennék vagy csak nagyon kívánom a szexet már?

Figyelt kérdés

Múltkor az oldalon írta egy csaj, hogy nagyon szereti mikor egy kemény f_sz van a szájában és én elképzeltem és mostanában azon gondolkozok milyen lehet, de egyszerűen utálom a b_zikat, el sem tudnék képzelni egy fiúval olyan kapcsolatot.. és most félek, hogy be fogok b_zulni, nyugtassatok meg :S

F/17


2013. aug. 17. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz.
2013. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy búza, csak kíváncsi heteró.

Egyébként kicsit ironikus, hogy utálkozol, de azért azon fantáziálgatsz, hogy milyen lenne egy jól megtermett brét szopogatni.

2013. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ha alkalmam lenne se kapnám be, csak ahogy mondod kíváncsi vagyok mikor egy kemény f_sz van valaki szájában.. ez betudható szerintem, hogy már nagyon szexéhes vagyok és naponta többször verem az anakondát..
2013. aug. 17. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem teszed meg, nem vagy tönköly.
2013. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és miért utálod a homokosokat? ártottak ők neked? mert nekem még nem és én sem vagyok "b_zi", de még csak bi sem.
2013. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre, nekem személy szerint semmi bajom se a melegekkel, se a biszexuálisokkal. De azért aki full hetero, az nem szokott arról ábrándozni, hogy milyen lehet pélót szlopálni.
2013. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!