Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tud irni valaki 1 verset? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud irni valaki 1 verset? ( lent bőveben)

Figyelt kérdés
van 1 lány tetszik, de ő nem akar velem el jönni sehova, de szerintem van esélyem, és mien verset küldhetnék neki, hogy be jöjek nála??
2009. okt. 28. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

de gugli a barátod.

2009. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam írogatni, viszont szerintem elég gagyi, hogyha mással íratsz verset egy számára tök ismeretlen lányról... írd meg te. te is szenvedhetsz vele egy kicsit. vagy ha valaki mással íratod meg, akkor meg utána ha megkérdi, te írtad e, legyen annyi gerinced, hogy megmondod, hogy nem... mert gondolom nem így tervezted.
2009. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem kell vers... elég egy levél amibe az őszinte érzéseidet fogalmazod meg...

L17

2009. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ez így megy?!
2009. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hunyd le rózsám szempilládat

Hagy fogjam meg a .......KEZEDET.

Ha nem engeded megfogni,

jól meg foglak téged .......SZIDNI.

Nem voltam én hozzád durva,

mégis megcsaltál te ........ENGEM.

A szerelmünk nem volt maszlag,

Gyere kislány jól meg .......LESZÜNK.

Hosszú utca girbe-gurba,

minden sarkon áll egy ........RENDŐR.

Reál bútor, reál kaszni,

Reál ágyban legjobb .......ALUDNI!

2009. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!