Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, általában tudjátook,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, általában tudjátook, hogy kitől akartok többet, illetve kitől nem?

Figyelt kérdés

Lányok, általában tudjátok, hogy kitől akartok többet, illetve kitől nem?

Vagy néha bizonytalanok vagytok, büszkeségből döntötök, meggondoljátok magatokat... ?


2013. aug. 18. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tudom , kitől mit akarok :) Elég határozott egyéniség is vagyok, és az elképzeléseim is stabilak :) Aki nem illik a képbe, annak megmondom, hogy bocsi, de nem :)
2013. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában tudom, elég válogatós vagyok:) De van olyan, akin el kéne gondolkodnom, ha úgy alakulna a helyzet..
2013. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom tudom, aztán az élet néha rácáfol. Természetesen sokban függ a másik hozzállása, de a büszkeség és a bizonytalanság is jellemző rám, ha teszik valaki.
2013. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!