Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a tudatára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudatára finoman, hogy ne csinálja? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit évek óta ismerek és az utóbbi hónapokban jó barátok lettünk.(Engem talált meg egy szakítás után a nyomorával) Én nem foglalkoztam vele, de mások felhívták a figyelmemet rá, hogy a viszonyulása azt mutatja már, hogy többet akar tőlem. Eddig csak együtt lógtunk a többi haverral. De volt hogy csak ketten ütöttük el az idő, vagy csak elhívott valahova, és meg mentem, mert belesem gondoltam hogy akar valamit tőlem. Én csak barát ként tudok rá nézni. Nem legjobb barát, de barát.

Amikor együtt lógtunk, gyakran megölelt átkarolt bökdösött, meg én is őt, de én nem azért mert a viszont szimpátiámat akartam kifejezni csak azt hittem ezt szabad.

Nem gondoltam, hogy ő ezt jelnek tekinti, hogy akarok valamit tőle, ami kizárt, mert ismerem és nem akarok olyat akinek az akárhányadik lennék.

Szeretem mint barátot, de nem tudom hogyan adjam a tudtára, hogy ezeket fejezze be anélkül, hogy harag lenne belőle a részéről. Lehetséges, hogy ettől még megmarad a barátság, vagy amikor a tudatára adom, amit úgy akarok, hogy ne is próbálkozzon újra hanem fogja fel hogy nem, akkor vége mindennek?


Hogyan csináljam? Mit mondjak neki?


Segítsetek légyszí :'(

17/L



2013. aug. 19. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

kamu:DD


Ha igy lenne, egyetlen percig nem okozna dilemmát, és nem irnál róla ki kérdést, mert nem érdekelne:DD

2013. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki minél hamarabb mert ez így nem lesz jó hosszú távon.
2013. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hozzá teszem van egy fiú, akivel ismerkedünk pár hete és még előtte is csinálja amire ő volt az első reagáló, hogy ez nem tisztességes egyikükkel szemben sem. Végeredményben ő nyitotta fel a szememet, hogy azok a jelek amiket csinál azt mutatják, hogy akar tőlem valamit.

Sürgősen kell valami megoldást mert ezt a fiút tényleg nem akarnám elveszíteni, de azt sem akarnám, hogy a másik megbántódjon.

2013. aug. 19. 12:29
 4/4 A kérdező kommentje:
nem kamu, csak belecsöppentem egy olyan szituációba amit nem tudok kezelni a saját elképzeléseim szerint és ebben kérek segítséget.
2013. aug. 19. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!