Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen jövőre vágytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen jövőre vágytok párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Mármint, ha úgy alakulna minden, ahogy ti szeretnétek, mi hogy történne?

Gondolok itt olyanokra, hogy hány kapcsolatot terveztek, házasságra, gyerekekre, hol élnétek, milyen lenne az életetek?

Remélem értitek a kérdést. :/


2013. aug. 19. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
El akarok válni! Csak még meg kell nősülnöm.
2013. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szeretnék még egy utolsó kapcsolatot, ami házassággal folytatódik, két gyerekkel; vidéken élnék az Osztrák határ közelében, hogy ki tudjak járni dolgozni és ennyi.


Saját magam által tervezett házban szeretnék élni, szép kerttel, gyümölcsfákkal és sok-sok zöldséggel.


De szerintem minden intelligens ember, hasonlóra vágyik.

25/F

2013. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak én vagyok ilyen fura, de én olyan nőnek örülnék aki hasonlóan tudna keresni mint én, de legalább ne legyen gyenge fizetése. Vagy is a lényeg, hogy a nő hasonlóan jól átgondolt lépéseket tegyen anyagiak terén, hasonló jövőnk legyen és ő is akarjon magasra törni, egy normális életet kialakítani (amihez sajnos pénz kell). Tehát, hogy a nővel tudjak haladni, előre jutni.
2013. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha megtalálnám majd a megfelelő partnert,akkor házasság.

De nincs bennem ilyenfajta "élni akarás",hogy előtte még 20 lány megkapjak,tőlem a következő is lehetne.

2013. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát nehéz kérdés


igazábol ugye hogy szép nő :)

ne csaljon meg(féltékeny típus vagyok)

valahol itt budapesten

2 gyerek

meg hogy legyen munkánk


párkapcsolatban ne veszekedjünk de néha lehet mert ugye anélkül nincs párkapcsolat és értsük meg egymást többé kevésbé, és hogy megtudjuk beszélni a problémákat


15/f :)

2013. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem,hogy soha a büdös életben nem lesz barátnőm! Nem volt is volt és remélem nem is lesz!
2013. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mostani barátommal szeretnék maradni, kb 3 év múlva összeköltözni, 5 év múlva esküvő, 9 hónapra rá az első baba, 2 évre rá a második, és mondjuk még 4 éven belül a maradék kettő gyerek... És onnantól kezdve semmi újítás :D Csak békésen, nyugodtan, boldogan élni együtt :) Mondjuk Angliában. Nem Londonban, inkább Cambridge-ben, vagy valamelyik kis vidéki békés városkában. Lovagolni tanulnának a gyerekek, a férjemnek (azaz, a mostani barátomnak) jól menő autószerelő-műhelye lenne (mert arra vágyik éppen), nekem meg jól menő saját praxisom, mint pszichológusnak (annak tanulok). Miután ledolgozzuk az éveinket és végignézzük mind a 4 gyerekünk diplomálását, munkába állását és esküvőjét, vidáman fogadjuk a 8 kis unokánkat minden hétvégére a vidéki házunkba, ahol természetesen mindannyian elférünk.

Aztán kb 80 éves korunk környékén nagyjából egyidőben, teljes szerelemben, szinte kézen fogva halunk meg a kedvesemmel, akivel egy emberöltőt leéltünk egymás mellett, de még ugyanúgy szeretjük egymást, mint most. Sírjaink a vidéki házunk mögötti hatalmas birtokon lennének, egy gyönyörű nagy fa alatt.


A gyerekeink és unokáink szoros családi kapcsolatot tartanának fenn, szeretnék és támogatnák egymást, míg meg nem halnak, és okos, felelősségteljes nevelésünket tovább viszik az eljövendő generációknak.


The End.


Persze, nyilván nem így fog alakulni, de az álmodozás és reménykedés azért részemről mindig is nagyon jelen volt :)


20/l

2013. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mostanában mondtam a barátomnak, hogy 3 év eltelte után azért szeretnék már vele összeköltözni. :) Ha befejezem a sulit és lesz munkahelyem akkor már boldog leszek :) Én már várom! :)
2013. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és akinek olyan céljai vannak amibe nem fér bele egy családalapítás?
2013. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!