Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy menstruációm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy menstruációm előtt egy jó pár nappal, de még menstruáció alatt is hányingerem van, nem kívánok semmi ételt de viszont éhen bírnék halni?

Figyelt kérdés
Elmesélném a történetet amiért aggódok is. Nos én 3 hete lefeküdtem a párommal de védekeztünk és semmi probléma nem volt, nem is bennem élvezett el. Mára, 3 hét elteltével megjött a menstruációm és normális vérzésem van, nem csak barnás pecsételő folyások! Állandóan hányingerem van, ahogy fent is írtam, nem tudom megtartani az egyensúlyt és mikor enni akarok akkor egy falat kaja alig megy le a torkomon, inni is alig bírok mert attól még jobban hányingerem van! :// Hát nem hinném, hogy terhes lennék mert ezek a tünetek 5-6 héttől jelentkeznének, nem pedig 3 héttől. Meg hát ha normális vérzésem van, pont jó időpontban jött meg, akkor nem hiszem. Vagy még is? Igazából mindenki ezzel ijesztget, hogy terhes vagyok. Szerintetek a menstruációm végén teszteljek egyet?
2013. aug. 20. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Betegség nem is lehet, ugye? :)
2013. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogy is nem, én is erre gondolok, de mindenki ezzel piszkál és félek nagyon:/
2013. aug. 20. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félj. De aztán majd megnyugtathatod magad egy teszttel, persze.
2013. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de nagyon aggódok..
2013. aug. 20. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem kell aggódnod, nálam pl minden menstruáció előtt és közbe is szinte ugyanezek a tüneteim és nekem sincs semmi bajom. Tesztet csinálhatsz a magad megnyugtatására, de szerintem nem lesz itt semmi probléma :)
2013. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, remélem igazatok lesz! Csak most megvagyok ijedve mert eddig sosem voltak ilyen tüneteim!:/
2013. aug. 20. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem sem viselt meg soha a menzesz,2-3 hónapja viszont minden alkalomnál majdnem ugyan azok a tüneteim, mint amiket te is leírtál. Én is megijedtem,hogy terhes lehetek,de nem. Szerintem ehhez a hülye időjáráshoz köthető,vagy nem is tudom... Szerintem esélytelen hogy teherbe estél volna.
2013. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ez megnyugtató! Köszönöm szépen a kedves válaszokat!:)
2013. aug. 20. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!