Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az angol lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy az angol lányok sokkal szebbek mint a magyarok?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap olvastam az egyik újságban,de szerintem csak kamu volt.Szerintetek?

2013. aug. 20. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Neeem, nem, nem...nem...nagyon nem:D
2013. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Magyar lánynál szebb nincs e földön!
2013. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem
2013. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az angol lányok rondák. Tapasztalat:D Azon a szigeten vannak összezárva a legrondább lányok. Aki pár szép lányhoz szerencsém volt, az vagy magyar volt, vagy más kelet eu-s.
2013. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem. Ez köszönhető a beltenyészetnek.
2013. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Azoknak a lányai a legszebbek a kutatások szerint mindig, akik nagyhatalmi pozícióban vannak.

Anglia, németország, USA mind mind megelőzött bennünket, jóhogy hiszen magyarországot nem fogják úgy beállítani hogy valami jót is lehessen hallani róla, és neadjisten még valamiben meg is előzik azokat akiknek a seggét nyalni kell :D

2013. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem,hogy ez csak kamu átb_sztak azzal a cikkel az újságba.
2013. aug. 20. 18:46
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
A 2.-nak igaza van. A magyar lányok szépsége páratlan!
2013. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Nővérem Londonban él, ki szoktam menni hozzá, de összesen eddig 2(!) szép nőt láttam ott, nem vicc, direkt számoltam. Pedig a belvárosban voltunk, és 10millióan laknak ott.
2013. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

a keletiek közt vannak szépek, a magyarok közt sokan, pl kimondottan nekem a finnek, angolok, németek nem tetszenek, az oroszok közt is vannak jó csajok, és a félvérek közt

a magyar nép eléggé be van keverve szerintem :) nagyon sokfélék vagyunk, az ázsiaiakat, japánokat egyformábbnak látom

a legtöbbnek sötét a haja, a szeme mandulavágású, vagy kicsit ferdés, én cicásnak mondom, meg az orrnyergük laposabb többnyire, az álluk, állkapcsuk keskenyebb, vékonyak, és sok csaj kis mellű, persze van aki festi magát, és van aki nagyobb darab, de a magyaroknál van akinek pisze orra van, van akinek nagyobb, van aki hosszúkás arcú, van aki kerek fejű vagy ovális, vannak alapból barnább bőrűek akkoris ha fehérek, és van aki olyan hófehérke, van aki husis, van aki deszka, van aki izmosabb alapból is, és van aki vékony de nagymellű, szal alma, körte, homokóra galamb alkatok,

van aki tök pici, van aki nagy modell alkat, hosszú combú, van göndör, van egyenes hajú, van szőke, eredeti fekete, barna vöröses festés nélkül is

van akinek hatalmas szemei vannak, van akinek kicsi vagy közepes, vannak nagy barna szeműek, kék és zöld is

van aki eredetileg szőke és kék szemű, van ki szöszi és barna szemű, van aki vörös és barna szemű vagy zöld, és van aki fekete v barna de barna a szeme, és van aki sötét hajű de mégis világos a szeme vagy a bőre, van aki nem vörös de mégis szeplős :) szal itt is vannak északabbi tipusúak, déli tipus, keletiesebb mindenféle

2013. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!