Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi van megint. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi van megint. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal lassan 2 éve együtt vagyunk.Az elején már a gondok voltak.Volt barátom kijelentette hogy nem tud rajtam túllépni.Vele 1 hónapig jártam , "gyerek" voltam még.Hónapos szakitásunk után még mindig nem tudtam elfelejteni :(

Ugyan ugy találkozgattunk , barátok maradtunk de én mindig többet éreztem mint barátság.

~3 éve a lépcsőházukba volt egy meghitt pillanatunk ,utána lerázott.


Nagyon sziven ütött hisz én még mindig szerettem.


Mostani barátom mindent megtesz értem hogy elfelejtsem , sajnálom is még mindig hogy agyban lezártam de feldolgozni nem tudtam.

mai napig bennem van ..az az érzés mikor átvágott.

2 napja láttam és felkavart , feljött bennem minden.


barátomnak nem merek róla beszélni mert nem akarom elvesziteni , ő az életem!!:'(

mit tegyek?



2013. aug. 20. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a mostani barátod sajnálom.
2013. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mit tegyél???!!!


Milyen opciók közül, vagy ugyan mi a ló-aszt tennél?


Nem értem.

Visszamennél az előző palidhoz?


Mert ha ezen agyalsz, akkor ne gondolkozz sokat, minél hamarabb hagyd ott a mostani párod.

Sokkal jobbat érdemel nálad!

Úgy legalább lenne esélye összejönni egy épelméjű nővel.


Ha nem akarod elveszíteni, műttesd ki az agyad, mert ilyen értelmi képességekkel úgy fog ki-szni, mint macskát szarni.

2013. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 te szerelmes nem voltál még, vagy vágtak már á hasonlóan?


Hát kérdező, biztos, hogy annyira szereted a párod? Ez itt a nagy kérdés, illetve, hogy a másik mit akar tőled. Mert ha a másikhoz is így kötődsz, ennyi év után, és esetleg ő is hozzád, akkor nem biztos, hogy a mostani az "igazi". Ezen gondolkozz el, hogy ki iránt mit érzel, mert lehet, hogy csak túl fiatalok voltatok, és azóta megértetek, és szegény mostani barátod csak felejtés, illetve kapaszkodó (volt), hogy elfelejtsd a régit, akit valójában jobban szeretsz.

De az is lehet, hogy csak valamiért rádtörtek az emlékek, hogy ez csak hirtelen fellángolás, hogy nem tudod feldolgozni a sérelmedet, de valójában nem tudnál, sőt nem is szeretnél visszamenni hozzá, és a mostani valóban az "életed". Gondolkozz ezen.


Ja, és ha másik nem akar semmit, akkor felejdsd el amit írtam, és rázd le a sräcot...

2013. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!