Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan ismerkedésben/szerelemben, hogy az időre kell valamit bizni?

Figyelt kérdés

Szerintetek van olyan ismerkedésben/szerelemben, hogy az időre kell valamit bizni?

Tehát semmit nem szabad csinálni, hanem hagyni, ahogy "puffan", ahogy az idő elrendezi?

Vagy ez csak egy városi legenda?


2013. aug. 20. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Bízni.

És szerintem ez hülyeség. Nem is értem, mit kell az időre bízni? Ha valami véget ér és fáj..o.k...azt az időre kell bízni és majd jobb lesz. De az ismerkesés fázisban nem hiszem.

2013. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van.
2013. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2013. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha te minden tőled telhetőt megtettél akkor igen,egyébként nem.
2013. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem hülyeség, ha akarsz valamit, azért tenned is kell.
2013. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hoogyne

van amikor megvan a vonzódás, minden ami kell de a konkrét szerelem csak később alakul ki.

az időre bízni kb. annyi, hogy 1 hét alatt még nem lehet feltétlenül tudni mennyire lesz komoly a dolog, na ezt dönti el az idő, a további ismerkedés

feltéve ha előtte semmi nem volt csak "puff bele" módon modjuk elkeztek 1. látásra randizni

2013. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"ha te minden tőled telhetőt megtettél akkor igen,egyébként nem."


igen, ilyesmiről van szó. Remélem igen.

2013. aug. 20. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben csak 'dőlj hátra'.

Mi a pontos szitu?

2013. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!