Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek erről a testről? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Jó így vagy kell vele kezdeni valamit?



2013. aug. 20. 21:43
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Mivel férfi vagyok és amúgy is minden nap látom, nem tudhatom, hogy a lányoknak mennyire jön be a testem. Nem tudhatom, hogy csak udvariasságból mondják, hogy jó vagy rosszindulatból, hogy rossz és itt általában őszinte emberek vannak. Mert jelenleg a lány aki nekem tetszik azt mondta, hogy nem olyan rossz de ettől sokkal jobbakat is látott már.
2013. aug. 23. 19:05
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de akkor az a lány egy elég felszínes p*csa.
2013. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
Jól nézel ki nekem bejön :D
2013. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
elég jülye alakja van a mellednek. meg edzeni nem ártan mert elég puhány kinézetű. nem azt mondom h nem jó csak látszik rajta h ez nem edzéstől van hanem inkább adottság. szal edz. aszt alakul majd.
2013. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Mi bajod van a cicijével? Szerintem jó, és úgy az egész jó. Ha nem akarsz nem kell edzeni csak tartsd ezt meg és a továbbiakban se hanyagold el magad. Nem kell, hogy minden pasinak kockái legyenek meg tiszta izom legyen az egész. Nekem pl nem jön be a kockás has.
2013. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
az alap nagyon jó! nekem jobban bejönne ha kockás lenne a hasad,és kicsi még edzhetnél a mellizmodra is! De igy is tetszik:)
2013. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
szerintem így is jó. számomra ez így tökéletes, én nem szeretem a túl edzett pasikat. még max egy kicsit edzhetnél mondjuk karra, de szerintem csak annyi. de mondom ha az én pasiknak ilyen teste lenne. én már nagyon örülnék. 17/L
2013. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

férfiként mondom, hogy jó a tested, főleg, ha 30 vagy

engem az érdekelne, hogy hogy csináltál ilyen szép mellizmot???

2013. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Nagyon kívánatos, tetszik. :)
2013. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 RockyCellar válasza:
Egyél egy kicsit
2014. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!