Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok hüvelyileg elélvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok hüvelyileg elélvezni, a párom magát okolja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam hüvelyileg elélvezni, egyszerűen ez van, soha, senkivel sem ment (egyéb módon viszont el tudok élvezni). A párom mégis a fejébe vette, hogy majd ő lesz az, aki ezen változtatni fog. Ezzel csak azt érte el, hogy minden szeretkezés után csalódott, hogy csak neki sikerült elélvezni, nekem nem... Emiatt pedig már egyre kevesebbszer is szeretkezünk. Beszélni próbáltam már vele, de nem tudom megváltoztatni a véleményét. Hogyan hassak rá?
2013. aug. 20. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Okold te is a párodat!
2013. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvastass vele szakirodalmat, amiben szépen leírják, hogy a nagytöbbség nem képes rá. Soha. Ennyi.
2013. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha gyengébb agyilag hagyd el
2013. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán szóljál már rá hogy olvasson szakirodalmat ha annyira okosnak akarja magát érezni a témában!!!!!44 Akkor nem fogja magát okolni.
2013. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbálja ki ujjazással! nem minden fiú farka hajlik pont úgy, hogy a barátnője gpontját érje!
2013. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!