Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már "a farok csóválja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már "a farok csóválja a kutyát? "

Figyelt kérdés

A régi korban a férfiak elvettek egy nőt, gyerekeik lettek, a férfi pedig teljes megbecsülést övezett. Ha úgy tartotta a kedve, akkor időnként meglátogatott egy nyilvánosházat és jól érezte magát. Senki nem szólt bele az életébe.

A nők szűzen mentek férjhez és kitartottak mellette.


Manapság sok férfit egy az egyben leugatnak a nők. Tekintélye semmi, max. pénzkiadó automatának tekintik. Akinek nincs senkije, annak szinte kategorikusan "megtiltják" , hogy akár egyetlen örömlányt is meglátogasson. Aki nem csúcsfickó, azt lenézik. Züllötten élnek, ellenben a másiktól a teljes tisztaságot várják el.Ha úgy tartja kedvük és lehetőségük van rá, azonnal otthagyják a párjukat és lelépnek egy másikkal. Közben minden esetben "nekik van igazuk."


Hogy juthattunk el eddig?



2013. aug. 20. 23:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

bár annyit még hozzátennék, hogyha a férfi hagyja ezt, akkor meg is érdemli..


És mit lehet tenni ellene? Ha egy férfi beolvas egy nőnek, automatikusan ő lesz a szemét.

2013. aug. 20. 23:20
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Régen a férfi és nő kiegészítették egymást. Mindkét nemnek megvolt a maga szerepe, így kölcsönösen segítették, támogatták egymást, függésben éltek, ezért nem is tudtak volna teljes életet élni a másik nélkül. Ennek volt köszönhető tiszteletük és megbecsülésük egymás iránt.

Manapság csak szexualitásban lehet függés a két nem közt, amivel néha vissza is élnek a nők. Odáig jutottunk, hogy a férfiak és nők csupán nemiségükben különböznek, habár ezen a területen is kezdenek hasonulni egymáshoz. Ma már nincs olyan, hogy ez a férfi dolga, az a nő dolga. Amire ez egyikük képes, arra képes a másikuk is.

Ez a fene nagy egyenlőségre való törekvés vezetett oda, hogy elmossa a nemi szerepeket, holott férfi és nő, soha nem volt egyenlő, csupán egyenrangú. És ez így is volt rendjén. Ez a legnagyobb baj, hogy ma már nincs semmi rendezettség. Két családfenntartó van, két háztartásbeli, együttesen nevelik gyerekeiket, így hát nemcsoda, hogy beleszólnak egymás módszereibe és csak kritizálják egymást. Bezzeg, ha mindenki csak a maga dolgával törődne, akkor semmi joga nem lenne beleszólni a másikéba, és mindketten megbecsülnék azt amit a másik tesz a családért.

2013. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Lehet épp a régi korból kifolyólag. Akkoriban kényszer volt minden, legalábbis a nőknek. Nem is azt a pasit választhatták, aki vonzó volt nekik, helyes, fiatal, besegített a házimunkában, jó volt az ágyban, hozzá kompromisszumkész, hanem általában a jó partit kellett keresniük és nincstelenül hozzámenniük valami idősebb faszihoz. Elindult egy folyamat, de a dolgok most a másik irányba lengenek ki. Most a legfontosabb a jóképűség, a jó test, az, hogy a férfi alkalmazkodjon, amúgy repül, látom a nőkön, bármi apróságért dobják. Most nekik fenékig tejfel.
2013. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

"Ennek volt köszönhető tiszteletük és megbecsülésük egymás iránt."


Attól függ milyen régen, mert még a középkorban is simán asszonyi állatként írt a biblia a nőkről. Van egy ilyen bibliám. Ha ez a kölcsönös megbecsültség, akkor ennek mintájára tessék, eljutottunk oda, hogy a férfiakat "állatozzák" le.

2013. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első bekezdésből az jön le hogy szerinted rendben van, ha a nő semmit nem tapasztal meg szexuálisan és úgy házasodik, a férfi meg igen. Plusz az is, ha házas emberként nyilvánosházba jár, és megbecsülik, míg ugye a nő az nem jár nyilvánosházba. Az a minta amiről Te írsz, ráadásul akkor volt amikor a nők még nem dolgoztak, sőt, lehet hogy még szavazati joguk sem volt.

Ami a 2. bekezdést illeti, nem tudom hogy honnét vannak az információid, de én például nem ezt látom. A témafelvetés, plusz a "Ha egy férfi beolvas egy nőnek, automatikusan ő lesz a szemét" hozzászólás is csak annyit mond, hogy nem a megfelelő nőkkel tartod a kapcsolatot. Vannak szemét, erkölcstelen emberek, és vannak jó emberek, nők és férfiak is. (Az erkölcstelenséget meg nem érdemes annak a mentén mérni, hogy kinek hány szexuális partnere volt.)

Amúgy az mit jelent hogy akinek nincs senkije annak Szinte kategorikusan "megtiltják" , hogy akár egyetlen örömlányt is meglátogasson? Ha nincs senkije akkor ki tiltaná meg? Ki az a fickó aki erről egyáltalán kikéri egy csaj véleményét? Én még nem találkoztam olyan nővel aki "Züllötten él, ellenben a másiktól a teljes tisztaságot várja el".

2013. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

na hát... nem tudom leírták-e előttem, de leírom ahogyan szerintem van...


azok a nők akik szerinted az orránál fogva vezetik a férfit, azok üresfejű buta libák, akik a p.ncijukon kívül nem sokat tudnak felmutatni. ők szerintem megfelelnek a nyilvánosházak lányainak, hiszen semmit sem csinálnak csak szexelnek egy pasival aki pénzeli őket. ezeknek a férfiaknak nem hiányzik a becsülete, csupán se kedvük, se idejük komoly kapcsolatra, mert lefoglalja őket a pénzkeresés. ellenben ha akarják 10 ujjukra akad egy ilyen pénzéhes nő, akit el is dobnak ha épp úgy tartja kedvük. nem kell egyik félt sem sajnálni...


a másik: régen az emberek megéltek egy fizetésből, a férfi fizetéséből, ezért értelemszerűen a férfi volt a pénzkereső, a nő pedig otthon maradt a gyerekekkel. na most jelen pillanatban esélyem sem lenne arra, hogy eltartsak egy gyereket a párommal, ha mégis megtehetnénk, ugyanúgy dolgoznom kellene nekem is, ahogyan neki, így elvárnám tőle, hogy részt vegyen a házimunkában is. ettől még nem puhap.cs, próbálj meg te napi 8 órában dolgozni aztán még egyedül kitakarítani és ellátni a gyerekeket (amit gondolom elvárnál egy nőtől, de a mai világban ez így már nem megy).

pedig milyen szívesen maradnék otthon gyerekekkel, kertészkedéssel és takarítással!


azt pedig soha ne gondold, hogy régen nem kapták meg ugyanúgy a férfiak amikor későn támolyogtak haza. :D

2013. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"pedig milyen szívesen maradnék otthon gyerekekkel, kertészkedéssel és takarítással!"


Ez nem biztos, nem minden nő szereti ezt! Többről tudok, aki szeret dolgozni.

2013. aug. 26. 22:05
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy dolgozni szeretnek, de abban biztos vagyok, hogy nem szeretnek utána még éjfélig otthon mosogatni, mosni, vasalni és takarítani meg a gyerekkel tanulni. nem is lehet ezt mind... amúgy meg az legyen a legnagyobb bajod, hogy egy nő szeret dolgozni!
2013. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!