Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vagy mivel lehetne ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vagy mivel lehetne ezt az érzést megmagyarázni?

Figyelt kérdés

Szingli vagyok már egy ideje (24/L).


Amikor megtetszik egy férfi, akkor ha most csak a külsőségeket veszem figyelembe kétféle dolgot szoktam érezni:


- Hogy nem szégyellném előtte a testem, mert úgy érzem, hogy biztosan elfogadna

- Vagy hogy el sem bírom képzelni, hogy venném le előtte akár a nadrágomat is.


És mondjuk tegyük fel, hogy mindkét esetben tényleg tetszik az adott férfi! Miért van ez az érzésem? Nem igazodok ki magamon...



2013. aug. 21. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez függhet az egyéntől is.

Van akin érzed,hogy elfogadna,van akinél viszont nem vagy biztos benne és a legjobbat szeretnéd amúgy nyújtani.

2013. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ismerkedek mostanában a neten is, és fotók alapján is érzem ezt, persze miután már váltottunk azért 1-2 beszélgetést.
2013. aug. 21. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Tehát csak az zavar,hogy másféleképpen reagálod le ugyanazt,két külön embernél?


Nem lehet,hogy az előtt érzed,hogy félnél levetkőzni,aki jobb képű / helyesebb?

2013. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ebben lehet valami... Mármint nekem mindkettő egyén ugyanolyan helyes, legalábbis tetszik mindkettő, de pl. tudom hogy az emberek többségének inkább az tetszene jobban, aki előtt kevésbé mernék levetkőzni..
2013. aug. 21. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem ez az oka.

Hogy más "súlycsoportnak" tekinted.

2013. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Három dolog jutott eszembe:


1: a te hangulatod ingadozik, mondjuk a hormonháztartásod függvényében, azaz vannak olyan napjaid, amikor kitárulkozóbb, magabiztosabb vagy, és van olyan, amikor inkább elbújnál.

2: ha az ember nagy adag empátiával és tapasztalattal rendelkezik, ösztönösen rá tud érezni bizonyos emberek habitusára a tekintet, gesztikuláció alapján. Ennek megfelelően az egyik pasi bizalmat ébreszt benned, a másik pedig megijeszt.

3: a legvalószínűbbnek én is azt érzem, hogy azoknál érzed ezt, akiket magadnál vonzóbbnak tartasz, ezáltal kevésnek éreznéd magad melléjük.


És akár ezek kombinációja.

2013. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, elgondolkodtató. Végülis lehet benne valami, amit írtok. Az empátiás meglátás is jó dolog.
2013. aug. 21. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!