Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Számotokra mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra mit jelent, hogy egy nő ápolt?

Figyelt kérdés
Smink?manikűr? Vasalt haj?
2013. aug. 21. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell sminket érteni alatta.

Illatos, igényesen öltözött, nem koszos a körme, nem zsíros a haja, nem büdös a szája...ilyenek.

2013. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fürödjön, vágja a körmeit, hogy szép legyen, mossa a haját és borotválja a szőrt a lábán.
2013. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
barna(nem sokat szolizott) simink vékony kötöm mind1 csak ne 1m-es haj mind1 csak ne kózos ne legyen kiálló fogak enyi jah és jó test :)
2013. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Nálad ezt jelenti? Hova süllyedtünk... Fürödj rendesen, ne legyen rajtad 10 kiló smink, legyenek természetes rövidre vágott körmeid (nem agyoncsicsázott medvekarmok), természetes haj (a festést és a simítást sem értem őszintén, attól hogy leszel ápolt, mosson fogat, lehetőleg ne rohadjanak, ha meg lyukas legyen betömetve rendesen) stb. Nálam ezt jelenti.
2013. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam annyit jelent, hogy ne legyen szőrös, és ne legyen büdös a szája, meg persze ne legyen a körme se ápolatlan. A fogak fehérsége nem nagyon számít mivel az genetika kérdése is.
2013. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nálam sem ezt jelenti,ne érts félre. De a minap mondták rám,hogy elhanyagolt a külsőm, kellene egy kis smink, megcsinálni a körmömet szépre, a hajammal skezdeni valamit...eddig abban a tudatban voltam, h ápolt vagyok, de ugy látszik nem,pedig amit irtatok az meg van, kivéve a jó testet...olyanom nincs
2013. aug. 21. 22:51
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as, mi bajod az 1 méteres hajjal? :D

Én nem igazán ismerek olyan fiút, akinek a hosszú haj ne lenne a gyengéje:)

2013. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem ragad a haja a kosztól, és nincs halpiac szaga a pinájának
2013. aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Tiszta, rendezett öltözködés. Alapszintű testi higiénia. Szép, gondozott bőr (alkati kérdés is) és haj.
2013. aug. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!