Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy történt az első csókotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt az első csókotok?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt, hol, ki kezdeményezett, és milyen fajta csók volt?Boci, hogy ilyeneket kérdezek, de nekem tegnap történt, és fel vagyok villanyozva.:)Éppen lovagoltunk, egy lovon ültünk, és akkor hirtelen megcsókolt amikor vágtáztunk, úgy hogy megbökte a vállamat, hátrafordultam hozzá és megcsókolt.Rám éppen a szívbaj jött, egyrészt, mert ez volt az első csókom, másrészt pedig azért mert féltem, hogy a nagy vágtában valami baj lesz.De aztán mikor elcsattan a csók, akkor leállítottunk szinte egyszerre a lovat, felé fordultam teljesen, és egyre jobban kezdtünk belejönni a csókolózásba, végül átjutottunk franciáig!:)Istenem de boldog vagyok!:)Ezt csak azért írtam le, hogy ti is tudjátok az enyémet, és igazságos legyen.Na nektek hogy történt?
2013. aug. 22. 19:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nagyszerú*-* nekem még nem volt:c de majd leírom neked!
2013. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttem a lánnyal azonnal megkérdezte h "Akkor most megcsókolsz ?"

Én pedig csináltam Francia csók volt egy padon, parkban.

2013. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Bino ***** válasza:
100%

Az árkád mellett történt, 4 hónapja ismertem akkor, de sosem láttam.

Pont a szülinapom volt, és amikor először talákoztunk be kellett csuknom a szemem és odaadta az ajándékomat. Aztán megcsókolt, és azután láttam először..:)

2013. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy leírtátok!első, ne siesd el megvárom!:)

Másik kettő, a tietek is szuper lehetett, én nekem ha az lenne mint neked, kedves utolsó válaszoló ez lenne a legjobb ajándék a szülinapomra!:)

2013. aug. 22. 19:35
 5/21 Mirellus válasza:
A páromék lakásában,Tunéziában.Nyelves csók volt.:)
2013. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen volt 15 évesen :D


elérkezünk egy nagyon fás meg egy beton kerítés mellé.. ledobja a táskáját és megkérdezi mikor megy a buszom.. mondom neki, aztán kitalálta hogy akkor elmegy a későbbi vonatával, valahol örültem, nagyon.. én is leraktam a táskát és igazából rohadtul vártam hogy most mi lesz.. vagy hogy mi legyen.. erre odajön hozzám a homlokát neki nyomja az enyémnek és onnan néz a szemembe.. Annyira fura és jó volt.. egyszerűen nem értettem mi van.. miért most.. ezért egyszer csak támaszottam magam és elnéztem.. nem akartam a szemébe nézni nem érdemelte meg.. aztán nagyon szorosan magához húzott. és egészen belebújt a nyakamba.. hallottam hogy szaporán lélegzik és nagyon mélyen.. mintha ideges lenne.. én is az voltam és most már csak el sem akartam engedni.. már nem ment.. megint elértünk arra a pontra amikor akartam.. Belecsókolt a nyakamba közben kirázott a hideg és olyan kellemesen borzongtam,majd kaptam egy az arcomra is.. Aztán megint sikerült a homlokát az enyémnek támasztania és finoman elfordította a fejét.. de nem hagytam először.. inkább újra odabújtam hozzá.. ő meg keze két ujjával finoman végigsimított az arcomon, másik keze meg a derekamon, aztán elfordította az arcom és odahúzta az övéhez.. majd a már így is elnyílt ajkaim az övéhez nyomódtak.. és én, aki életében nem csókolózott megkapta élete első csókját.. és istenem.. én számítottam egy szájra puszira.. de nem.. miért is.. eleinte olyan fura volt, de talán egy perc múlva már egészen jó.. és a vége fele pedig nagyon jó.. És komolyan nekem akinek mindig pörög az agya.. semmi nem jutott eszembe..egy film se, egy könyv se.. se semmi.. azt sem tudtam mit csináljak.. de ő irányított... irányította az egész testem.. az sem érdekelt mikor keze lejjebb csúszott a derekamról, le egészen a fenekemre.. nem érdekelt, mert az csak még jobban fölrázott.. Komolyan olyan jó még sosem volt semmi.. aztán muszáj volt levegőért kapkodva elszakadni tőle.. nem mertem ránézni.. de tudtam hogy ő engem néz. Nem bírtam mit mondani, nem tudtam mit csináljak.. kellett idő..


Ma már nem vagyunk együtt, 1 évig tartott az egész. Azóta van egy 9 hónapja tartó kapcsolatom :)


17/L

2013. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

*.* :):) Ezek olyan cuki történetek... 20 éves srác létemre teljesen elolvadok. :D


Bezzeg nekem... 15 éves voltam és a kérdésére mondtam, hogy én még sosem csináltam ilyet. Csúnya volt a csaj, de tök rendes volt. (Mentségemre szóljon, baromi sötét volt.) Annyira kíváncsi voltam már, hogy milyen lehet, ezért belementem. Enyhe körtepálinka íze volt a szájának. Igen azért... szóval egyáltalán nem volt a legkirályabb első csók. :(


(De ezt kompenzáltam további öt év ajkával.)

2013. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Utolsó előtti, ez nagyon romantikus, de komolyan nagyon, és köszi, hogy ilyen részletesen leírtad!:) Sok sikert a mostani kapcsolatodhoz,remélem hosszú életű lesz!:)

Utolsó, neked is nagyon köszönöm a választ, és sajnálom, hogy az első csókod nem sikerült valami fényesre.De aztán amint írtad utána már nem panaszkodhattál!:)Neked is sok sikert!

2013. aug. 22. 21:52
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja és Mirellus Neked is köszönöm, a tied is romantikus lehetett, köszönöm mindenkinek!
2013. aug. 22. 21:54
 10/21 anonim ***** válasza:
Én még sosem csókolóztam. (27F)
2013. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!