Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha ti meghatódtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ti meghatódtok egy virágcsokortól, annak van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Tegnap egy nagyon jó lány ismerősömnek volt a 25. születésnapja (nem barát, mert nem használjuk lelki szemetesnek egymást, de nagyon tetszik nekem, és talán én is bejövök neki), így hát kapott tőlem egy kisebb csokrot. Először nem akart virágot, aztán mondta, hogy egy szál elég lesz, de nem akartam ennyivel elé állni, így hát kértem egy csokrot. Ő is bent volt velem a virágboltban, hogy eldöntse, mit szeretne, de azt mondta, hogy neki mindegy, mindenfajta virágot szeret, ezért a nő magától összeválogatott pár szálat. Közben a lány ott álldogált, és kicsit párás lett a tekintete, olyan volt, mintha mindjárt el akarna pityeredni, és el is bambult. Ránéztem, mosolyogtam, mire ezt észrevette, és kicsit "szomorkásan" ő is elmosolyodott. Aztán átadtam a virágot, meg mellé két puszit is kapott. Megköszönte, de még utána is mondta, hogy elég lett volna egy szál virág. Szóval lányok, ha ti meghatódtok, akkor az mit jelent? Csak akkor viselkedtek a fenti módon, ha olyan sráctól kaptok virágot, aki bejön nektek? Köszönöm a válaszokat, érdekelne, hogy mi állhat a háttérben (amúgy több olyan jel is van, ami arra utalhat, hogy bejövök neki, csak elég bizonytalan vagyok).

2013. aug. 22. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én akkor viselkedem így ha: Istenem, hogy ez milyen hülye, hát nem veszi észre, hogy kell nekem. Aztán nekiáll virágokat venni...
2013. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz még ezek után is bizonytalan? :) Biztos kedvel téged! Ahogy ezt elolvastam én is meghatódtam! :D
2013. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1: Szóval szerinted kellenék a lánynak?
2013. aug. 22. 21:17
 4/8 A kérdező kommentje:
2: Úgy, hogy van barátja. :( Én szeretnék tőle többet, de addig nem, amíg együtt vannak, pofátlanságnak érezném, annak ellenére, hogy nagyon szeretném pl. megcsókolni őt. Plusz valamiért úgy érzem, hogy csak barátként tekint rám, nem tudom, hogy miért érzem ezt.
2013. aug. 22. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha van barátja az jelentősen megnehezíti a helyzetet, így érthető a bizonytalanság. :(
2013. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért sem nagyon merek jobban közeledni, mert félek, hogy akkor vége lenne a jó viszonynak, illetve gusztustalannak érezném, hogy a barátja háta mögött randizunk, csókolózunk stb. Másrészt viszont nagyon nehéz titkolni az érzéseimet, csak azt nem tudom, hogy ő mit érez irántam.
2013. aug. 22. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Lehet azért mert a barátjának nem jutott eszébe virágot venni neki és emiatt lett szomorú :)
2013. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálam is hatódott meg már lány ilyesmiktől, 3x is. Mégsem fogad el :(
2014. ápr. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!