Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is megtörtént már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is megtörtént már?

Figyelt kérdés
Volt már valaki olyasvalakibe szerelmes, akivel igaz nem volt más kontaktja, csak, hogy nagyon sokszor látta vagy sokszor volt a közelébe stb.??? Tehát igazából inkább csak a külső alapján.

2013. aug. 22. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem, nálam olyan volt, hogy külsőleg nem tetszett, aztán megismertem és bele szerettem.
2013. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen :(
2013. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer egy iskolatársamba.. Soha az életbe nem beszéltünk, de mikor már megláttam nagyon gyorsan dobogott a szívem.
2013. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor nálad pont fordítva volt. lehet nálam meg úgy lenne hogy külsőleg nagyon megfogott és beleestem, aztán ha megismerném megutálnám :D
2013. aug. 22. 21:46
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es! igen tudom mit érezhettél nálam is ez van plusz a gyomrom fel le ugrál. de vhogy nálam már erősebben az érzelmek, mert ha nem látom az nagyon rosszul esik
2013. aug. 22. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Tudom, hogy sokan azt gondolják hogy ez nem lehetséges, de ha nekem 3 évig tartott túllépnem rajta akkor szerintem igenis több volt mint egyszerű fellángolás... Ráadásul olyan erős érzelmeim azota sem voltak soha... Szóval én igenis ezt tartom az első szerelmemnek, attol függetlenül, hogy soha egy szót nem beszeltem az illetővel... (Am ha ő nem is ismer minket mi még elég jól ki tudjuk ismerni őt enélkül is ha szeretnénk, szóval annyira nem is abszurd ez az egész szerintem.)
2013. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó! teljesen egyetértek veled, teljesen megegyezik a helyzeted az enyémmel. és igen sokan írják, hogy ez nem lehetséges pedig az érzések akkor is sokkal erősebbek ahogy írtad
2013. aug. 23. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!