Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet mindig ugyanazzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet mindig ugyanazzal az emberrel csókolozni, szeretkezni, beszélgetni? Számotokra nem unalmas a házasélet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Még csak jegyesek vagyunk (4 éve élünk együtt), és NEM, sőt :D Inkább az lenne unalmas (szörnyű), ha folyton ugyanazokat a köröket kellene lefutnom, többségében idiótákkal...
2013. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem lenne az
2013. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked unalmas lenne??? Hogy akit szeretsz biztosan tudod h melletted van?? Közös jövö gyerekek meg minden??? Én azt nem tom elképzelni h mindig mással máshoz hozzászokni.
2013. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Én félredugok, úgy nem unalmas.
2013. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha neked unalmas, akkor az a kapcsolat nem tökéletes, sőt lehet nem is kapcsolat csak a megszokás, a társadalmi elvárások tartják egyben.
2013. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem unalmas.... A csók kortalan, a beszélgetés csak téma- és hangulat-függő... A szex.... az meg érik, javul, ha valóban jó a kapcsolat.... Én még 6-7 év után is szinte minden nap kívánom vele a szexet:)
2013. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt a gyíkon ez mindennapos állapot.
2013. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha élményevő vagy, akkor persze unalmas. Aki nem megalomániás, és megtudja becsülni, hogy van ánusza, amin s***hat, akkor az máshogy látja mindezt. Olyan is van, akinek soha nem lesz párja, sőt van, akinek keze sem, összetehet a kezeid, ha meg van a párod és együtt vagytok már egy ideje.
2013. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Aspartia ***** válasza:
Az első hozzászólóval értek egyet. Én azt az egy valakit akarom megtalálni akivel fergeteges a szex (többek között) és nem minden átlagos teljesítményt nyújtó csődörrel kefélni. Abban semmi élvezet nincs.
2013. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az "igazi" megtalálása és megtartása nem csoda, és nem egy felhőtlen dolog. Nagyot téved, aki ezt nem így gondolja és csak magát szeretkezi át vele. Ez meló.
2013. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!