Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban egyszerre csináltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban egyszerre csináltam szexuális dolgokat a pasimmal és az egyik legjobb sráchaverommal. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Csak ujjazás volt, semmi más. Feküdtem az ágyon, jobb oldalamon a barát, balon a pasim. Úgy van, hogy mostanában nagyon sokat dolgozik a párom (együtt lakunk 1 éve), keveset vagyunk együtt, szinte semmit. Így napközben sokat beszélgetek másokkal, többek között ezzel a sráccal is. Külsőre egyáltalán nem tetszik nekem, alacsony is meg szemüveges, stb... De belsőleg... mintha a másik felem lenne. Rengeteget hülyéskedünk. A párommal nemigen lehet egy ideje, túlságosan komolyan veszi a dolgokat. Az álmomban is az volt, hogy eredetileg ő csinálta, aztán bealudt vagy vmi ilyesmi, és ott volt a másik srác, és hülyeségből benyúlt, de nagyon jólesett nekem is, és láttam rajta, hogy neki is. Ennél több nem történt. Csak izgalomra vágyom? Vagy mit jelent ez? Amúgy nincs köztünk semmi a sráccal, soha nem is volt. Annyi, hogy néha kicsimnek hív, ami szerintem nem normális, és szóltam is neki párszor, hogy ne csinálja. Ő biztos hülyeségnek szánta, de mindig, mikor leírta, olyan fura érzésem lett, mert mindig is szerettem volna, ha a párom így hív, de ő szívemnek szólít. Tudom, nincs jelentősége...

Szóval mit gondoltok? Légyszi, normális hangnemben.


2013. aug. 23. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ezotérikus dolgok túlzott hite.
2013. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Megyek elszívok egy cigit....
2013. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezek lennének a normális válaszok? :D
2013. aug. 23. 09:36
 4/14 A kérdező kommentje:
Kettes! Ha annyira nem érdekel a téma, hogy inkább bagózol, akkor miért kattintottál a kérdésre? Csak hogy bunkózhass? Remélem, megvan a mai boldogságod...
2013. aug. 23. 09:37
 5/14 anonim ***** válasza:
igen iugalomra vaysz amit a pasid nem tud neked megadni. ezert mashoz fordulaz. majd o. legalabbis az almodban. izgalomra van szukseged ez normalis. beszelej veleh tobbet legyete egyutt tobb idot szakitson rad es ne lesznk hasonlo almok remelhetoleg.! :D
2013. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ. :) Az a baj, hogy első munkahelye, próbaidőn van, szóval a túlórákból se tud nagyon lefaragni. Tegnap este 9-re ért haza. És 6-kor megy... Én már azt érzem, hogy teljesen elmúlt a szerelem, a szenvedély a kapcsolatunkból. :(
2013. aug. 23. 09:43
 7/14 viktor123456 ***** válasza:

A melós srácból kezdesz kiszeretni. Kezdez rájönni, hogy az, hogy alacsony szemüveges nem biztos, hogy szempont, mert valami olyat tud adni, amit a másik nem.


Adj neki egy esélyt, ha már az aktuálisod úgy is szxr. :-)

2013. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez egy ÁLOM. Mindenkinek vannak álmai és erotikus álmai. Ezeknek nincs semmi jelentősége, ki vagy éhezve de semmi köze ahhoz hogy már nem szereted a párod vagy azt a másik gyereket szereted.


Egyszerűen az ő arcát használta fel a tudatalattid ehhez az álomhoz, mert mindig ismerős arcokkal álmodsz.


De ha ennyire hiszel ezekben az ezoterikus sz4rságokban, akkor miért nem mész álomfejtőhöz, és miért itt kérdezgetsz?


Ne fárasszatok már komolyan, aztán itt jön a sértődés ha bunkózunk. Ilyenekre mit vársz komolyan? Ez az ügyes vagy adj mindennek istenséges jelet és éld ez alapján az életed!

2013. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Beszélned kellene a pároddal, hogy ez így nem jó, hogy keveset vagytok együtt. Máskülönben nem értem, hétvégén is dolgozik? Illetve, hogy 6-9-ig? Legalább 2 óra az út oda-vissza? Túlórára minden nap nem lehet kötelezni, ha azért kirúgnak valakit, lehet perelni és jó eséllyel meg is nyerné a munkaügyi pert.

Ha nem két óra az út... akkor biztos, hogy a pasid ilyen sokáig dolgozik és nem szórakozni jár...

2013. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zsuzsóó válasza:
Vágyteljesítő álom, semmi extra... de mint tudjuk, sex a lelke mindennek. Ha az nem működik, előbb- utóbb a kapcsolat is rá fog menni. Erről kéne a pároddal beszélni.
2013. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!