Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Először nyomult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Először nyomult rám most meg mint ha le akarna rázni.

Figyelt kérdés

Szerdán mondta adjam meg a számom és dumáljunk viberen, éjfélig el is voltunk aztán elnyomott mindkettőnket az alvás. Kérdezte van e barátnőm és hogy akarok-e. Belájkolta utána mind a 84 képem instan, meg chateltunk, de tegnap is csak (csütörtökön) reggel chateltunk egy órát aztan megígérte hogy este beszélünk mikor hazajövök. Este azt írta hogy nem tud beszélni mert faj a feje de azert felhívott egy két percet beszéltünk, küldött magáról egy friss képet, utána írtam is neki valamit, (a Viber szerint) elolvasta, de nem írt. Reggel írtam neki hogy ki van a buksijával, de még annyit sem jelzett s Viber hogy elolvasta volna csak hogy kézbesítve.


Este írok neki, visszairt hogy nagyon fáradt egy szavas válaszokat meg hogy megy aludni, kerdeztem hogy folyik ilyen edzés amire jár, azt írta "jól"... Pff na gondoltam itt már probléma van, aztan írtam hogy menjek akkor aludni erre meg írta hogy var vkit aki tetszik neki... na mondom.. oO


végül egy utolsó üzenetet írtam neki hogy ha akar írjon vagy hívjon holnap erre meg az volt a válasz hogy falunapra megy vagy mozi...


hagyjam a fenébe? mi legyen?



2013. aug. 23. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Le lettél koptatva ember, mit akarsz még?
2013. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ezt megszívtad... :/ Sajnálom... Szerintem ezt hagyjad
2013. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!