Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? SOS

Figyelt kérdés
van egy fiú az osztálytársam és nagyon jóba vagyunk szinte naponta beszélünk. És mikor 1x elmondtam neki h tetszik uttánna nem foglalkozott velem, de mikor megkérdeztem tőle h tetszem e neki akkor csak azt mondta "hát nem tom" De hallottam már olyat is h azt mondta h jó csaj vagyok mev olyan is volt h ugy köszönt h "szia szerelmem jah meg olxan is h (még nem tetszett nekem) kérdeztük j milxen tipusu csaj jön be neki és azt mondta h a félhosszú szőke hajuak. (Én is ez vok). Szerintetek tecchetek neki?? Vagy hogy deríthetném ki h ne sejtsen semmit??

2013. aug. 23. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább gerjedj a helyesírási szótárra egyelőre még, köszi.
2013. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tuti valami cigány r*banc
2013. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9-13 lehetsz
2013. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csókold meg.
2013. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos, hogyha vele is úgy beszélsz, ahogy írsz, akkor én a helyében elkerülnélek, de nagyon messzire... Ha te lennél az utolsó nő a földön, na akkor lenne esélyed.
2013. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt a K.... az igen anyukám vagy 8 éves vagy, vagy cigány így írni b+ am menjé' vissa legózsni nem szeressünk titököt!
2013. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
VERD A SEGGEDET A FÖLDHÖZ!
2013. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!