Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy igazodjak ki rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy igazodjak ki rajta?

Figyelt kérdés
Van egy férfi nevezzük X ,van a volt párom nevezzük Y! Szóval a Gézával nem rég szakítottam mert nagyon durva dolgokat művelt ,azzal fenyegetőzött hogy ha elhagyom öngyilkos lesz .. X még akkor lépet be az életembe mikor Y még benne volt, jóba lettünk nagyon X-el ,elkezdtünk komoly dolgokról beszélgetni ,és egyszer megkérdezte ha lenne egy férfi aki komolyan gondolja velem és nem tenné azt mit Y akkor elhagynám-e érte Y-ont , mondtam neki ha lenne olyan aki tényleg soha nem bántana meg vagy legalábbis nem követne el olyan hibáakt akkor igen , elkezdett udvarolni és egyszer lefeküdtem vele! Utána otthagytam Y-ont és ő ennek nagyon örült azt mondta hogy ettől boldog lett , de azelőtt mindig kérdezte hogy mi van a pasival meg stb... a helyzet az hogy megbeszéltem y-onnal hogy kezdjük elölről de úgy mint barátok ,tudom ez hülyeség volt ,de nem akarom azt hogy öngyilkos legyen ,nem akarom hogy az én lelkemen száradjon a halála. A másik dolog hogy X egyiknap töknormális ,másik nap szóba se áll velem,rám ír ,de ha kérdezek valamit nem ír vissza , látom hogy elolvassa ,de nem ír vissza ! Kérdem én hogy akkor most ő akar valamit vagy nem ? Miért nem képes megmondani ha nem akar semmit ,minek mondott olyanokat ? Nem tudok rajta kiigazodni ,teljesen össze vagyok zavarodva :S Ti értitek ? Mi lenne a helyes? Ráhagyni őt ? Vissza menni egy olyan kapcsolatba ahol csak szenvedtem ?Vagy teljesen új életet kezdeni nélkülük ,távol mindentől ?
2013. aug. 24. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
nem olvasom el,nem baj?
2013. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most akkor Y vagy Géza?
2013. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hupsz :) nem akartam rendes nevet leírni ,elkezdtem Józsi meg Gézával ,de az nem volt az igazi így átírtam ,csak egyet véletlen kihagytam ,ezért nem kell leharapni a fejem
2013. aug. 24. 00:11
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kellett volna lefeküdni x-el amíg y-al nem zárod le teljesen a kapcsolatot te olcsó némber :)
2013. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te a Géza nem a bátyád?:DD Multkor még az volt:DD
2013. aug. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hupsz, hupsz, ugye milyen felejtős a hangulatod máma:DD Z-t kifelejtetted a mesédből, X+Y-on kívűl, aztán egy C-t is kifelejtettél még a meséből:DD


Most ippeg melyiket pumpolod a 4 közül, a kis megélhetésedre?:DD

2013. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert hogy a mu nkát nem nagyon szeressed.Léyszi ezt még biggyeszd oda a kérdéském végére:D
2013. aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olcsó némber , a pasik nagy százaléka azt hiszi hogy ők mindent megtehetnek a nők meg nem ......
2013. aug. 24. 13:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy dolgozok hogy tudjam támogatni a családomat, a fizetésem 50%át a szüleimnek adom ...tehát nem vagyok Palácsik Tímea hogy a pénzre menyjek
2013. aug. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!