Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tudtok válaszolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tudtok válaszolni vagy nem?

Figyelt kérdés
Bocsi a kérdést nem tudtam hogy feltenni. A lényeg itt az lenne, hogy annyian vannak ezen az oldalon, akik leszbikusnak mondják magukat, aztán ha az ember kérdez valamit akár privátban, akár egy kiirt kérdésnél, vagy nem adnak rendes választ vagy kitérnek a válasz elől, privátban meg vissza se írnak. Szóval én arra lennék kíváncsi, hogy akkor ők/ti tényleg leszbikusok is vagytok vagy azt se tudjátok hogy mi leszbinek lenni csak annak mondjátok magatokat????? Persze tisztelet a kivételnek, többen sokat segítettek egy két kérdésben normális válasszal. Nekem is és szerintem másnak is ez az oldal segítene csak mivel nincs a közelembe senki sem, aki segítene, és ki szeretném deríteni valakiről (nő), hogy többet érez e irántam vagy nem, és mivel én nem vagyok leszbikus, magamtól nem tudok rájönni. Mindegy a lényeg, hogy itt ezek szerint a legtöbben csak divatleszbik......

2013. aug. 24. 14:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%
Az is lehetséges, hogy itt egy szem nő sincs, csak kiéhezett élettelen nyomorultak próbálkoznak, esetleg pedofilok.
2013. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
:D előfordulhat
2013. aug. 24. 15:02
 3/29 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel egyenesen rá a másik nőtől?
2013. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

sajnos sok tini lány menőnek tartja, hogy buliban smárolnak a barinőjükkel, és úgymond "divatleszbiznek", de én itt, személy szerint még nem találkoztam "kamu" leszbikus lánnyal, és én is igyekszem a legőszintébb válaszokat, tanácsokat adni.


ha még lenne bármilyen témával kapcsolatos kérdésed, akkor írj nyugodtan :)


17/L/L

Bp.

2013. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Az valószínűbb, hogy nincs kedvük kibarkóbázni a "úgy nézett rám" meg "súrolta a kezével a kabátom szélét" jelekből, hogy mi a helyzet.
2013. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
én sehova sem írtam olyat, hogy súrolta a kabátom szélét valaki. nem tudom hol olvastad. momentán nem is arra gondoltam,hogy találják ki a másik érzéseit mert sose tudják. ennek ellenére is páran voltak akik néhány olyan kérdésre amit úgy gondolom, hogy talán egy igazi leszbikusnak tapasztalati alapon tudni kéne vagy esetleg elmagyarázni,segíteni tudni (persze ha van tapasztalata)inkább vissza se írt. ennyit a kibarkóbázásról
2013. aug. 24. 22:28
 7/29 A kérdező kommentje:
4-es! igen, ki is emeltem, hogy persze vannak kivételek. én nyilván nem tudhatom, hogy aki itt fennt van milyen beállítottságú valójában és ahogy mondod normális, őszinte válaszokat is lehet kapni :)
2013. aug. 24. 22:33
 8/29 anonim ***** válasza:

Érezd a szarkazmust a kommentemben.


Amúgy van, hogy én sem írok vissza, mert vagy olyan stílusban fogalmazza meg a problémáját a kérdező, hogy nem érdemes rá fecsérelnem az időm, vagy hiába reagáltam neki korábban, nem fogja fel, amit írtam... plusz ezer más oka lehet.


Eleve vannak, akik nem szeretnek privátban üzengetni, tehát lehet szimplán azért nem reagál neked. Én utálom, ha valaki a kérdésemre vagy válaszomra privátban reagál, mikor nem is kértem erre.

2013. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
jólvan, te ilyen vagy, nem vagyunk egyformák
2013. aug. 24. 22:55
 10/29 anonim ***** válasza:
48%

Na és? Válaszoltam a kérdésedre pár lehetséges okkal.


Ha ez nem tetszik, akkor legközelebb kíméld meg magad a kérdés kiírásától.

2013. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!