Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hülyének néznek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hülyének néznek a nők vagy tényleg vegyem komolyan?

Figyelt kérdés

Vagy lehet velem van a baj?

Szal csak h értsétek:

Gyerekkoromban volt a legjobb barátom, aki már általánosban ugye elnyerte a "legjobb pasi vagyok a suliban és 13 évesen már 16-17 éves lányok sz***k a farkam" c díjat, így annak ellenére, h nekem is volt egy-két rajongóm, miatta volt egy kis önbizalom hiányom.

Aztán most jön a lényeg, h igazából mondom külsőmmel nincs gond, kicsit alakítottam a dumámon aztán ma már állítom h 10 nőből 10 simán lefeküdne velem, ha úgy van.

Aztán amiről szól a kérdés, h van sok olyan nő, akivel összejöttem, h belökte, h fu nem is gondolta volna, h egy ilyen pasi összejönne vele, meg már régebben is tetszettem meg bla bla bla.

Ilyenkor kérdem, h de miért nem jelzett vagy valami?

Hát nem tudja, meg félt meg stb.

Nem értem, h más fullos pasiknak millió szerelmes levél, nekem meg egy szemezés nem jár ki.

Nem rég volt, Húsvétkor, h megyek nagyanyámékhoz, végig egy lány is volt a vonaton meg a buszon, akit ugye mivel "földi" ismertem.

Este egy házibuliban ráköszöntem, de egy elmotyogott akármin kívül nem kaptam semmit.

Erre két órával később mikor feltűnően megállt mellettem gondoltam megszólítom.

Ennek az lett a vége, h kb 5 perc után már fent voltunk egy szobában, előttem térdel és úgy dolgozik rajtam, mint ha aranyból lennék.

Mikor rákérdezek, h akkor miért nem lehetett már a buli elején visszaköszönni úgy, h értsem, h mi van?

Akkor megy a szokásos hülyeség, h mer nem tudja meg izé.

Sőt miért nem lehetett már évekkel ezelőtt?

Hát ilyen szopásról lemaradni!:D

De viccet félre téve, ez most valami nő trükk, h jaj persze már régen is bejöttél és közben meg ha ló nincs jó a szamár is effekt

Vagy miért?


2013. aug. 24. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
És mit alakítottál a dumádon?
2013. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oh az a finom női erkölcs....:)
2013. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit értesz ezalatt?h finom erkölcs?
2013. aug. 24. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg ezt el sem hiszem...

Sz#rt rád, aztán 5 perc múlva cumi? Na persze!

2013. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
First world problem.
2013. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ma már állítom h 10 nőből 10 simán lefeküdne velem"

Úgy érted 10 r-i-b-a-ncból 10? :)

2013. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazi egopista vagy...
2013. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!