Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy van ez? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy van ez? (lent)

Figyelt kérdés
Az olyan eggyüttesekben amikben csak egy nő van ( pl. Nightwish, Evanescence, Lacuna coil, Paramore) nem dugják meg a csajt ? azért nehéz elképzelni hogy nem néztek a csajra egyszersem mint a banda ku*vájára.

2013. aug. 24. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
*kulissza titok*
2013. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:))
2013. aug. 24. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem dugják meg a csajt, mert az eléggé kihatna az együttes életére... Belső konfliktusok, stb.
2013. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
van benne valami
2013. aug. 24. 18:50
 5/9 anonim válasza:

nem tudom mennyire ismered a Leaves' Eyes nevű bandát


http://www.youtube.com/watch?v=NBF1I6vyLhs


náluk pl az énekesnő és az énekes pasi házasok, gyerekük is van... gondolod, hogy ennek ellenére a többi tag is b*szogatná a csajt? én nem hiszem.

2013. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát ott tényleg nem :)
2013. aug. 26. 15:39
 7/9 anonim válasza:
Van fiú lány barátság és a parmore-ban is mindenkinek van párja csak taylornak nincs
2013. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
igen, van ilyen. csak sajnos sokan nem hisznek benne. azt hiszik, ha már különböző neműek, akkor ott csakis szex lehet, más nem. pedig ez hülyeség.
2013. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kicsit utólag írok én is...én pl azt tdom, hogy anno a Nightwish-ben nem volt ez, amikor még Tarja Turunen volt az énekes..

Viszont a "mai" zenekarában sincs ez...meg ugy férje is van. Ott csak a csellista akarta megcsalni a feleségét a basszeros csajjal, Annával :D :)

2015. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!