Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem brutális, hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem brutális, hogy még mindig nem alszol?

Figyelt kérdés
Szerintem igazán hardcore.

2013. aug. 25. 03:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
De, brutális. Hogy csinálod? Számomra elképzelhetetlen. Én ilyenkor mindig alszom.
2013. aug. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szóval itt ez a normális,azta :D
2013. aug. 25. 04:10
 13/25 anonim ***** válasza:
Nemtudom unatkozom ismerőseim ilyenkor alszanak de jó nekik :$
2013. aug. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Mert,miért is ne?

Meg hol,máshol kéne lenni? :D

Bár,hogy hol kéne,azt tudom.

2013. aug. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én az éjszakai munka miatt kerültem ide. Vagyis inkább azért, mert már nincs, de ennek ellenére már megszoktam, hogy végigalszom a délutánokat. Hogy pontosan hogyan is keveredtem ide, arról már fogalmam sincs, de mindenesetre a semminél jobb. Olyan jó nyugalom van ilyenkor olvasgatok, néha fel-felnézegetek ide is. Általában megvárom a napfelkeltét, azt a kertben végignézem a kutyával, aztán elmegyek aludni. Nem egy tartalmas nyári időtöltés, de nekem megteszi. :)
2013. aug. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Dede, brutálisan hárdkór vagyok.

De vannak itt velem hasonlóan hárdkór kollégák is, vagy 20-an. Meg egy szintén nagyon metál manáger.


Mi már csak ilyen kemények vagyunk.

2013. aug. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Good morning and good night /

I wake up at twilight.... Pont ez a dal jár a fejemben, és még illik is ide! :D

2013. aug. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én megvárom h világos legyen mert félek a sötétben
2013. aug. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mostanában minden nap 5-nél előbb nem tudok elaludni. Ma nem is próbálok, hátha estére kinyúlok és időben lefekszem... Mondjuk holnap mosott sz...r leszek, de úgysincs semmi dolgom.
2013. aug. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nem igazán hardcore. :D


Azért vagyok itt, mert 2:40-ig egy lánnyal webcamoztam, utána kicsit neteztem, az ajtóm ugye eltorlaszoltam az ággyal, mamám jött volna ellenőrizni és lecseszni, hogy fent vagyok-e még..háhá, nem tudott bejönni utána meg azt hitte, hogy ki tud velem bszni mikor lekapcsolta az automatát(áramot) és, hogy így majd nem fogok tudni gépezni. Ugye kint kell lekapcsolni az áramot, meg is tette, a bejárati ajtót bezárta. Én ügyesen leszedtem a szúnyoghálót az ablakomról, majd kimásztam, hogy felkapcsoljam. De voltam akkora troll, hogy kerestem egy az óradobozba illő deszkát, majd gyorsan felkapcsoltam az áramot, bekulcsoltam az óradoboz ajtaját aminek az üvege ki van törve (ezért raktam oda a deszkát), majd visszamásztam az ablakomon a kulccsal együtt. Mamám szinte azonnal észrevette, hogy visszakapcsoltam az áramot, ment is vissza, hogy lekapcsolja, nem tudta, majd elkezdett rikácsolni, és próbált bejönni az ajtómon. LOL Nem tudott...

Majd Elkezdtem COD4-ezni...fülest fel, hangerőt fel. :D Ez ment kb. 4:40-ig, majd kaksi, utána egy kis edzés majd zuhanyzás. :D Nem rég gondoltam egyet, hogy felnézek ide, hogy mi a tényállás...


Remélem kielégítő választ adtam kedves o23r.

2013. aug. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!