Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

van egy fiú, aki nagyon tetszik.

mikor meglát majd kiesik a szeme úgy bámul, mosolyog, több barátjának is megmutatott. viszont csomószor van olyan (pl. ma) hogy kb. 3x rám néz és utána mint ha nem is léteznék. én is szoktam "bámulni", de ha rám néz elkapom a fejem. nem nagyon mosolygok rá, inkább elnézek másfele. (ha ez számít)

én 14l ő 15f


2013. aug. 25. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Betegek vagytok?
2013. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán igy akarja felhívni a figyelmet magára. Ha ismered a mókát, akkor add neki vissza a játékot, hogy megtanulja, büntetlen nem lehet ezt művelni egy lánnyal:D
2013. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most mi??:D tetszek neki és felakarja magára hívni a figyelmet? am köszi első nem vagyok beteg de köszönöm h aggódsz az egészségemért.
2013. aug. 25. 16:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!