Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Min, változtassak lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min, változtassak lányok?

Figyelt kérdés

14éves vagyok,és nemvagyok megelégedve a kinézetemmel és titeket kérdeznélek lányokat hogy min kéne változtatnom.


képek: [link]


[link]


[link]


14/F



2013. aug. 25. 23:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyon baba arcod van, és a stílusodon is lehetne faragni. Nem páwás felé haladni, hanem kicsit jobban :) Pár év és nagyon helyes pasi lesz belőled, fel a fejjel! :)
2013. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Első hozzászólónak üzenném hogy,nem vagyok cigány hanem tisztességes magyar polgár.
2013. aug. 25. 23:19
 13/15 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :D

2-3 év, és huhuuuuu jó lesz az... most még elég kisfiús arcod van, de a korodbelieknek szerintem ez kő :)

2013. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jaj, hát egyem meg! ^^ Szerintem aranyos kissrác vagy, élvezd még a gyerekkort, ne akarj izmos menő srác lenni! 2-3 év, és úgy kikupálódsz, meg agyilag is annyit fejlődsz, hogy semmi gondod nem lesz a csajozással. :)

17L

2013. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az utolsó képen helyes vagy, a többin még gyerekes.
2013. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!