Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki észrevettem h figyel. Eleinte nem igazán foglalkoztam vele. De utána egyre többször néztünk egymásra. Volt olyan pl, hogy megöleltem az egyik barátnőmet és velem szembe volt a fiú és mosolyogtam és ő meg visszamosolygott. Többször eljött arra amerre én voltam. Büfébe is elment a semmiért. Amikor beállt vki úgy h nem láttunk egymásra akk vagy kijjebb állt h egymásra nézhessünk vagy idegesen elment. Volt h fura volt és kerülte a tekintetem és olyanokat csinált h nem nézett rám, de jól tudta h ott vagyok (barátai miatt) és hátulról megölelt egy csajt.Meg volt olyan hogy egy csávó cipelt vmit és utána néztem h mi az és utána vissza és észrevettem a fiút és érdekesen nézett és utána flegmázott arra felé ahol a csávó volt. És ezután is napokig nem nézett, és amikor szembe jött inkább lehajtotta a fejét, meg elkapta a tekintetét. Még régen megtudta h van vmi amit szeretek. És amikor én haragudtam rá és nem akartam ránézni vett egy olyat, amit szeretek és úgy vitte a kezébe h biztosan kiszúrjam, h nála az van.Eltelt pár hónap és az egyik ismerősöm beszélt vele, hogy miért csinál ilyeneket velem ő meg nem értette és faggatni kezdte h mire gondol. Meg h miket mondok róla. Aztán mikor kiderült számára h nekem tetszik akk azt állította h ő nem szokott nézni. És utána a suliba minden megváltozott. Elkezdett kötözködni. De az ismerősöm szerint, amikor mi kint ültünk az udvaron és jött ki ő is akk alig mert rám nézni.A maradék hónapokba már nem is nagyon néztünk egymásra. Eljött a nyári szünet és egyik nap ráírtam és egész nap beszéltünk és ott tök normális volt. Aztán pár nap múlva ráírtam h tisztázza, velem h tényleg nem érdeklem. Erre ő azt írta h nem akar tőle semmit. És hozzá tette h ő ezt már lezárta. Mit zárt le ha szerinte nem volt semmi...
2013. aug. 26. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
amikor néztétek egymást,biztos teccetél neki.. de lehet ez alatt talált valami más csajt,és azért hogyta ezt abba.. és megkérdezhetted volna hogy mit zár le, mert ez tényleg nem logikus,hogyha nem volt semmi :D
2013. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az szóba is került, h tetszik neki valaki.. Tudom h meg kellett volna kérdeznem, de akor annyira nem volt a fejembe, most meg már késő..
2013. aug. 26. 22:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!