Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most miért van?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy pasi, én is neki ez biztos!

Érdemes tudni hogy egy ideje mindennap itt megy el kinyitni a boltját, ma viszont hiába lestem nem ment el. Pedig 8kor nyit a bolt viszont nyitva van!

Nagyon elkeskenyedtem.Tegnap volt a második beszélgetésünk, utána még körözött a házunknál egy ideig.

Napi 6-7 szer biztos elmegy előttünk.

Mivel úgy érzem bele szerettem, vagy nem is tudom milyen érzésem van nagyon rossz érzés hogy nem láttam még.


2013. aug. 27. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi van?
2013. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mit is szeretnél tudni?
2013. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!