Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus csajok! Valaki segít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus csajok! Valaki segít?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy biztos sok kérdés van ezen az oldalon erre vonatkozóan (bár már elég rég jártam itt) de hátha azóta már többen lettetek és más is le tudja írni, hogy honnan veszem észre, hogy valaki leszbikus. Nem tudom van ennek valami külső ismertetőjele ( a gyűrűn kívül), vagy valami másból lehet e észrevenni. Szóval aki ebben "szakértő" megoszthatná.

2013. aug. 27. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen gyűrű?
2013. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát annak idején még sokan azt írták, hogy valamelyik kézen( nem emlékszem pontosan) a hüvelykujjon gyűrű, és, hogy az tuti leszbikus. Szerintem ez megtévesztő
2013. aug. 27. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj privátot Kipukkadt Sárkánynak, ős leszbi..
2013. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kipukkadt Sárkányt már levadászták a modik.


Amúgy a gyűrű a bal hüvelykujjon jelenti azt.

Viszont ennél ismertebb jel nincs és ezt sem ismeri sok leszbikus.

Leginkább a tekintetből lehet leszűrni, hogy ha értesz hozzá, hogy hogyan néz rád. Fel lehet ismerni azt a különös nézést, amiből egyértelmű, hogy nem mondjuk a ruhádat nézi meg, hanem téged.

2013. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vámossy Kitti válasza:
Igen az a híres gyűrű.... ez nem kifejezetten ismertetőjel, mint ahogy az előttem lévők is mondták... alig ismerik ezt a "szokást". Szerintem ne azt keresd egy nőben h leszbikus vagy sem! Mert ez butaság! Ha valaki hetero, akkor azt nézi a pasikban h hetero vagy sem??? Nem! Mindegy hogy milyen kapcsolatról beszélünk! Észre veszed a konkrét személyen, hogy tetszel-e neki vagy sem!! Ha van valaki aki tetszik neked, akkor őt kell megfigyelned, és nem az általános ismertetőjeleket! Sokan nem tudják mit kell keresni egy tekintetben, hogy rájöjjön leszbi-e a csaj, vagy sem. Ne így fogjuk ezt fel! Mi lenne ha először azt keresnéd a tekintetében, hogy felkeltetted-e az érdeklődését, vagy sem? Biztos vagyok benne, hogy van különbség nézés és nézés között...! Ez olyan, hogy meglátod valaki szemén, hogy szomorú, vagy épp nagyon boldog... boldog attól, hogy meglát téged. Látszik rajta hogy haragszik rád, hogy dühös, hogy kíváncsi és még nagyon sok mindent ide írhatnék! De nem szabad ezekre rágörcsölni! A lelkét próbáld meg látni! És érezni fogod! Ha gondolod még privátban beszélhetünk erről... sőt mesélek is neked, ha szeretnéd... a tapasztalataimról.... miként, hogyan alakult egy egy csábítás.. vagy szerelem az életemben. Hátha konkrét példákkal jobban tudnék segíteni.
2013. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!