Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti nem féltek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nem féltek, hogy egyszer veletek is ilyet csinál valamelyik bevándorló?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 27. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Fuuuj de nagy rasszisták vagytok az ilyenek mint ti nem kellenétek ide!Mert egy Fekete ilyen nem azt jelenti hogy mind ilyen.Fehérek között is van beteg.


29/L

2013. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy ott helyben nyakon szúrtam volna..
2013. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
Valóban, fehérek között is van ilyen, csak messze nem annyi, mint négerek között, a cigányokról nem is beszélve.
2013. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
Nálunk is nemrég nyitottak meg egy menekült tábort és azóta ellepték Győr városát a négerek tömegesével 10-15 fős csoportokba/bandákba nem vagyok rasszista de ez már idegesítő hogy ez az ország minden jöttmentet beenged és a mi adónkból élnek külön busz szállítja őket , ott állnak a sétáló utcákban és méregetik az embert na ez nekem kicsit sok .
2013. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Frigg ***** válasza:
81%

Ez az ember egy szemét, gerinctelen féreg. De nem azért, mert fekete, hanem mert ilyet tett.


23/N

2013. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azt leszögezhetjük, hogy nem a származása miatt lesz valaki idióta. Magyar pasasok is erőszakolnak nőket, és szerintem azt is említsük már meg, hogy az egy dolog, hogy egy agyatlan szexista beteg állat megerőszakol valakit egy buszon, de milyen ember az, aki "nem mer ránézni vagy közbelépni" sem ahelyett, hogy csinálna valamit? Fehér. Ennyit erről.
2013. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen Magyar pasasok is erőszakolnak meg nőket de Afrikába naponta több 10000 vagy 100000 nőt erőszakolnak meg !Itthon azért jóval kisebb az arány !
2013. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A másik oldalról nézve az is hihetetlen, hogy nem tettek semmit az utasok. Bár nem ismerem az oldal megbízhatóságát, én ezt elég abszurdnak tartom. Én úgy vagyok erkölcsileg, hogy ha valakinek a táskája nyitva van màr akkor szólok, egy ilyen esetben gondolkodás nélkül ütném le a támadót..

Ilyenkor a többi utas nem vonható felelőségre?!

2013. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Frigg ***** válasza:
Azért tudod hogy mások a körülmények itt mint ott? Természetesen ezzel nem azt mondom, hogy elfogadott ettől. Ez borzalmas dolog! De ne hasonlítsuk már össze Európát Afrikával.
2013. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, h aki nem képes civilizált ember módjára élni, az takarodjon az országból, meg úgy általában a civilizált világból!
2013. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!