Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szomszéd srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szomszéd srác látott meztelenül?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jó e a kategória de ez van.

Szóval..mindig meztelenül alszom. És ma reggel felkeltem becsukni az ablakot mert fáztam. Olyan 6-fél hét fele lehetett. Körülnéztem hogy van e valaki az utcán aztán nyújtózkodtam egyet. Akkor láttam hogy a szemben lakó srác az ablakban áll. Becsuktam az ablakot, felöltöztem és lementem a boltba. Ott volt ő is és nagyon vigyorgott rám. Szerintetek látott?

L


2013. aug. 27. 14:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

a szembe lévő házban az egyik csaj rendszeresen járkált a lakásban meztelenül, főleg reggelente :)

én örültem neki, abban a félévben egy előadásról sem késtem el, minden nap 6kor keltem :)

2013. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem látott.szívesen lettem volna a helyében :D
2013. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
6# köszönöm:$ nincs kedved átjönni egy kávéra esetleg?:)
2013. aug. 27. 14:10
 14/17 anonim ***** válasza:
Jah én is jártam igy. A szemben levő lakásban, egy csaj nyitott ablakkal tangában riszálta magát. ÉS mikor észrevett hirtelen ablak, sötétitű meg minden off. Aztán csodálkoztok, hogy ha nézünk. Még is mit kellene tenni ha ti mutogatjátok magatokat?
2013. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Milyen sütit vigyek? Mit szeretsz a KV mellé? :)
2013. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

14# illedelmesen elfordulni;)


15# ne hozz semmit csak magadat:$

2013. aug. 27. 15:31
 17/17 anonim ***** válasza:

legalább jól kezdödött a napja :)

Én a te helyedben ezentul minden reggel nyitott ajtánul nyujtozkodnék meztelen :)

2013. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!