Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeillene egy olasz srác és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeillene egy olasz srác és egy magyar lány?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy kijönnének-e egymással? Tetszenek-e az olaszokanak a magyar lányok? Lehetne házasság köztük?
2013. aug. 27. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Nem, törvény tiltja az olasz srácok és a magyar lányok házasságát mindkét országban.
2013. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom, nem a származáson múlik, elhiszed nekem?
2013. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olasz párom van és imádom :) Sokkal jobb a kapcsolatunk mint az előző, magyar párommal volt. Sokkal jobban tisztel, sokkal figyelmesebb, igazi társként kezel. A családja hihetetlenül kedves, összetartó, melegszívű emberekből áll, egytől-egyik mind megszerettek engem :)

Ja és általánosságban is elmondható hogy az olasz pasiknak bejönnek az északi típusú csajok (magas, szőke, fehér bőrű, világos szemű) az ilyen típust nagyon bírják, mert ugye az olasz csajok inkább ennek az ellentétei és így különlegesnek tartják aki így néz ki, ha te ilyen vagy akkor nyert ügyed van.

23/L

2014. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!