Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az állítás tényleg igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az állítás tényleg igaz? (nemi identitás)

Figyelt kérdés

Valahol ezt olvastam:


A szexuális orientációk megoszlása a


férfiaknál:

heteroszexuális ~40%

biszexuális ~50%

homoszexuális ~10%


nőknél:

heteroszexuális ~15%

biszexuális ~75%

homoszexuális ~10%

...


Ezt azért nem gondoltam volna hogy mindkét nemnél többen vannak a biszexek mint a heterók... Ez az állítás tényleg igaz?



2013. aug. 27. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
pasi vagyok, de engem a homokozás gondolata is undorít, szóval...nem hiszem hogy ez igaz lenne...nincs ennyi buzzantyú a világon! NEM LEHET o.O
2013. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, ha igaz! :-(
2013. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában a fiúk szerintem max tini korukban "biszexuálisak" de az is inkább a kíváncsiságra alapszik... Én is kíváncsi voltam kipróbáltam 1-2 dolgot magamon, de ezt szerencsére kinőttem, sőt már egyenesen undorítónak tartom!
2013. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyébként ezt az adatot ezen az oldalon olvastam még régebben de mivel nem egy válaszoló írta ezt hanem többen is írták emiatt volt gyanús.

Amúgy én is ledöbbentem ezen.

2013. aug. 27. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezt nem hiszem el! Nem hiszem, hogy 60% lenne a meleg férfiak aránya. Ez borzasztó lenne.
2013. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kizárt hogy ez egy reprezentatív felmérés eredménye. Szerintem ez egy olyan tény amit valaki a saját véleménye alapján alkotott. Mint kb a legtöbb tény itt fenn a GYK-en.


Véleményem szerint senki sem 100%-ban hetero vagy homo, és az is elég valószerűtlen hogy pont ugyanannyira vonzódjon valaki a saját neméhez mint az ellenkezőhöz.

2013. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne akkor 4ed ennyien se élnénk a Földön..
2013. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló!

Azért nem hiszem hogy negyed annyian élnénk a földön ha ez igaz lenne mert a biszexuálisok még tudják szaporítani az emberi fajt mert hát ugye vonzódnak a másik nemhez is.

2013. aug. 27. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:
én heteró vagyok,a többi le van szarva.
2013. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!