Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Együtt utaztam a buszon a pasival, aki nagyon tetszik. Van családja, ezért nem hajtok rá, nem is tervezem, mert van bennem jóérzés. Másrészt, ha nem lenne, és megpróbálnám elcsavarni a fejét, akkor meg félnék, hogy elutasít, vagy kinevet. Ettől legalább anyira félek, mint attól, hogy valakinek tönkretegyem a családi életét. Tehát marad a titkos vágyakozás, meg a szomorúság.

Nagyon rossz volt, mert tegnap úgy éreztem, hogy meg szeretném simogatni. Alig tudtam legyőzni ezt a gondolatot. nNagyon ciki lett volna, mert ismerheti is valaki a buszon, meg egyáltalán, akkor mit gondolt volna rólam? Most biztosan sejti, hogy tetszik nekem, látom, hogy szimpatikus vagyok neki, de sose megy tovább egy lépst sem. Nem tudom, hogy mert bizonyos gátló tényezők nála is működnek, vagy mert annyira azért nem vagyok az esete. Szerintem nem vagyok normális, ahelyett, hogy másra figyelnék, mindig rá gondolok....



2013. aug. 28. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális vagy, és tiszteletre méltó, hogy tekintettel vagy a családjára és nem akarod elcsavarni a fejét.

Kösd le magad új hobbikkal és az együtt buszozást került. Majd elfelejted :)

2013. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es, próbáltam másfelé járni, de nem sokáig bírtam. :) Így se mindennap látom, van, hogy egy héten csak 1x-2x. Én is abban bízom, hogy elfelejtem, de most pl. elig láttam nyáron, mégse segített.
2013. aug. 28. 14:28
 3/4 JohniDaren ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz! Tiszteeltre méltó vagy mert ne hajtassz rá! Egyébként én is voltam iylen helyzetben, de én még követtem is a kiszemeltem 2x. Lehet nevetni de így volt. Majd túl leszel rajta ahogy én is! :)
2013. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, JohniDaren. én nem követem, de sok mindent kinyomoztam róla, meglepődne, ha tudná. nem nevetek , mert átérzem teljesen.
2013. aug. 29. 22:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!